i just found out there’s no such thing as the real world

yksp2ev ostsin l6unas88giks mcdonaldsi drive-thrust suure coca ja sain aru, et kui ette ei vaata, j6uan j2lle punkti, kus tuleb taksos karja keldri p2evapraadi syya. sellest p2evast saadik vaatan hoolega ette:) aga liiga lyhikeste t88p2evade yle enam ei kurda kyll.

basseinivee yle ka ei kurda, sest mul on nyyd privaatbassein, mis on broome’i k6ige sygavam (4 meetrit) ja p2evasel ajal varjus, nii et vesi on t2itsa v2rskendav. yldse, wet season on m2rkamatult l2bi saanud ja ilm talutavaks muutunud (endiselt yle 30 kraadi muidugi, aga 6huniiskus alla neljakymne protsendi!)

kui keegi nyyd veel bradiga t6siselt r22giks nende vuntside asjus, v6ikski juhtuda, et ma pean hakkama endale pseudoprobleeme leiutama:P

2 kommentaari “i just found out there’s no such thing as the real world”

  1. Head kosmopoliitsed mured sul :)
    Mina pean näiteks Eesti kõik-tunnevad-kõigiga taasharjuma… sattusin just rääkima tsikiga, kes sinu kunagise kaaslase Marise õeks osutus.
    Keep it up.

  2. Maris ei ole kunagine, on endiselt t2itsa olemas ja loeb ka seda blogi vahel kui internet kusagil ette satub ja yleyldes tabas end just praegu m6ttelt, et tegelt on Kittyl Mariseid mitu:):)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: