many times i’ve been alone and many times i’ve cried

Minu tänase päeva kõige vähemlemmikute firmade top2: 2. Starman * nende netiühendus täna minu arvutini ei ulatu * nad ei tea, miks * ainus küsimus, mida abiliinineiud mult probleemi põhjuste selgitamiseks küsida suudavad, on “aga kas kaabeltelevisioon näitab pilti?” Ma ei tea! Mul ei ole telekat! Ma ütlesin seda Starmanile, kui ma nendega lepingut sõlmisin. … Loe edasi “many times i’ve been alone and many times i’ve cried”

Minu tänase päeva kõige vähemlemmikute firmade top2:

2. Starman
* nende netiühendus täna minu arvutini ei ulatu
* nad ei tea, miks
* ainus küsimus, mida abiliinineiud mult probleemi põhjuste selgitamiseks küsida suudavad, on “aga kas kaabeltelevisioon näitab pilti?” Ma ei tea! Mul ei ole telekat! Ma ütlesin seda Starmanile, kui ma nendega lepingut sõlmisin. Seetõttu maksan ma nüüd kaabeltelevisioonitasu asemel iga kuu mingit “võrguhooldustasu”. Eeldan, et kaabeltelevisioonivõrgu hoolduse oma, internetti ju ei ole.
* võrguosakonna poisid pidid mulle tagasi helistama “esimesel võimalusel”, aga pole seda enam kui kahe tunni jooksul teinud, ilmselt ei tee ka enam, pole enam eriti viisakas helistamise kellaaeg.
* kõige eelneva tõttu olin sunnitud arvuti kaenlasse võtma ja Kristiine keskuse Scotland Yardi kõndima, sest üks pangaülekanne oli vaja kindlasti just täna ära teha.

1. Kristiine keskuse Scotland Yard
* suitsetajate lauad on madalad, mõnusad, pehmete toolidega. mittesuitsetajate lauad ja toolid on ilgelt ebamugavad. suitsuhais ulatub nendeni kenasti muidugi.
* lauas teenindatakse kui üldse kedagi, siis suitsetajaid; kaugemal istujatest ei tehta välja
* ma tellisin rummitee ja nad panid sinna sisse ilma minult luba küsimata SUHKRUT
* kui ma uut, suhkruta teed küsima läksin, väideti mulle, et seda, kui suhkrut ei taha, tuleb enne öelda (appi. ilmselt tuleb enne ka öelda, kui ei taha oma tee sisse koort, piima, sidrunit, küüslauku, mädarõigast ega punapeeti?)
* veel väideti, et rummitee on kokteil ja see peabki magus olema
* uue teega (nagu ka esimesega, muide) läks ILGELT aega
* sellel wifil siin on mingid strateegilised pordid kinni keeratud, muuhulgas see, mille numbri ma alati ära unustan, aga mis võimaldab hanzanetti id-kaardiga sisse logida
* mingi ilge kolin või klirin käib ülemisel korrusel
* ikka see fucking suitsuhais. ma sain selle ülekande tehtud ja lähen oma internetivabasse koju tagasi.

nutt ja hala. mõnel päeval no lihtsalt on selline tunne, et maailm on su vastu:)

3 kommentaari “many times i’ve been alone and many times i’ve cried”

  1. Starmani abiliin teeb seda alati. Neiudega ei tasu interneti teemal üldse rääkida, nad ei oska midagi ütelda.

    Tagasi ei helistata peaaegu mitte kunagi. Tuleb neid ise kiusata, saada liinile see tehnik, kes sinu asjaga parasjagu tegeleb ja teda mitte enne ära lasta kui ta probleemi on tuvastanud.

    Pärast paari aastat Starmani on minul nüüd Elion.

  2. Kui teil sellistest abiliinidest kõrini on, helistage Viasatti :) Probleemide lahendamine toimub täpselt etteantud voodiagrammi alusel, tavaliselt polegi mingit spetsialisti vaja kaasata. Kui teil peaks olema hiljem soov või vajadus tagasi helistada, teavad nad täpselt, millest eelmisel korral juttu oli ja mis probleemid olid ja kui kaugele nende lahendamine jõudis ja mis tulemusi andis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: