me ei küsi mida tohib armastus on kõikelubav vist

mul on tunne, et teil juba ON tunne, et mul on probleem, nii et ma parem panen kõik oma viimase aja alkoholialased tähelepanekud korraga kirja, et saaks hingelt ära. ja siis tükk aega teen näo, et ma ei joo tegelt peaaegu üldse (mis on muide ka tõsi:)

* täna hommikul jõudis mulle kohale miski, mille peale oleks pidanud mõtlema eile õhtul – nimelt et viis 0,6-liitrist õlut teeb välja sama mis kuus 0,5-liitrist. ja on ju teada, et just kuues õlu on see, mis tundub õhtul väga hea mõttena ja hommikul enam üldse mitte…

* kui te tegelt ka ei taha, et teie mustad 0,6-liitrised (vt eelmine punkt) Rocki klaasid pihta pannakse, siis ärge kirjutage igale poole, et seda ei tohi teha. mul poleks seda mõtet muidu pähegi tulnud!

* see, et õhtul pärast kella kaheksat poest alkoholi ei saa, ei ole üldse probleem. nagunii on kell alati väga palju kaheksa läbi. aga viimastel nädalatel mitu korda on kriitiliseks tõusnud hoopis küsimus “mis kellast hommikul müüma hakatakse?” kaheksast igatahes juba saab!

* koduprisma müüjate hulgas on kujunenud kauniks traditsiooniks mult alkoholiostul dokumenti küsida – ja seda nähes ohtralt vabandust paluda. ma iga kord veenan neid, et pole vaja põdeda, sest lõpuks ometi olengi saanud nii vanaks, et alaealiseks pidamine mulle rõõmu teeb ja komplimendina mõjub.

* then again, minu meelest on väga mõistlik mõte küsida dokumenti igalt inimeselt, kes kell kaheksa hommikul alkoholi osta tahab!

2 kommentaari “me ei küsi mida tohib armastus on kõikelubav vist”

  1. 5+ kokkuvõte

    s… tuju oli, guugeldasin sõna “masekas2 ja kuidagi sattusin siia

    lugemine on mind juba mitu korda muhelema ajanud

    varsti lähen vist jäätist ostma ;)

  2. Kas keegi teab miks seda armastus on liiga vähe ja liiga palju. Vahest saab keegi viga ja siis tingimata ei saa. Osad armastavad liiga palju midagi muud aga ¨näiteks oma (naist) ei armasta ja ei pane nad tähelegi. Miks see nii on? Mis asi on armastus ja kuidas seda aru saada? See on kindlasti niukene asi mis tirib sind teise inimese ligi keda sa armastad ja sellest tekib magnet millest sa ei vabane enam. Ja sa ei pruugi seda lahti seletada. Sellest tekibki seletamatu osa. Kui näiteks sul on vaja kedagi siis ta ootab sind.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: