quand l’amour n’est plus la

kogen viimasel ajal eriti selgelt seda, kuidas sel ajal, kui oled planeerimisega h6ivatud, juhtub sinuga ELU.

kui mu vend eelmisel suvel USAsse raamatuid myyma l2ks (teate, see peepvainuasi, ukselt-uksele), m6tlesin, et pole v6imalik, et meil yhiseid geene on. mism6ttes selline t88? ei iial! aga sellest n2dalast teen t2pselt sedasama, ainult et austraalias ja raamatute asemel myyn elektrit. kuigi mul oli plaanis siin hoopis lambakarjuseks hakata, kui m2letate.

zedi 2rge syydistage, ise leidsin endale selle t88:)

olen juba 8 inimest Country Energy kliendiks meelitanud ja selle k6rvale tohutul hulgal maalilist Victoria osariigi countryside’i n2inud. lambaid on v2ga palju. seda karjuseideed ma veel maha ei mata, luban.

4 kommentaari “quand l’amour n’est plus la”

  1. Küsin täpsemat kommentaari, kuna meil siin jääb mulje, et iga maapiirkonna tarbija on Eesti Energiale suur ja tülikas koorem kanda. Ma saan aru, et sääl on suisa konkureerivad ettevõtted ja võitlus klientide pärast? Oskad seletada, miks sääl need kliendid nii hinnalised on, et neid suisa värbama peab? Kas liitumine läheb kliendile midagi maksma ka?

  2. elektriga on nii: oled, kelle v6rgus oled, seda muuta ei saa (supplier), aga eksisteerib kohutav hulk jaemyyjaid (retailer), kes omavahel klientide p2rast konkureerivad. n2iteks victoria osariigis on kuus supplierit ja ja kolmteist retailerit. retaileri t88 on klienditeenindus ja arvete esitamine; supplier hoolitseb fyysilise v6rgu eest. valitsus on paika pannud maksimumhinna, mida iga supplieri v6rgus kysida tohib (need on supplierite kaupa veidi erinevad). v6itlus klientide p2rast k2ib siis madalama hinna abil. minu t88 ongi inimesi teiste retailerite juurest enda t88andja juurde meelitada.

    liitumine ei l2he midagi maksma, sest fyysiliselt ju miski ei muutu; maksma l2heb tavaliselt lahkumine ehk retaileriga lepingu l6petamine ennet2htaegselt:)

  3. trippimisega on nii: hea on, kui on aega ja raha, aga saab ka siis, kui on aega V6I raha:) mul on enamasti palju aega olnud. kogu euroopa s6itsin h22lega l2bi n2iteks. no ja yldse ma olen leidlik budgetreisija. m6nd asja on tagantj2rele p2ris naljakas meenutada, n2iteks kuidas me elbrusel lauatamas k2isime – tartu-pihkva bussi, pihkva-moskva rongi ja moskva-mineraln6je vod6 lennukiga:) aga n2e, 2ra k2isime!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: