kõigi suvede soojust hoidev lõputu päev

nagu juba ytlesin, mul on elu ka – lisaks koduperenaistele ja nende puudlitele olen viimastel n2dalatel vabas looduses kohanud selliseid tyype:

* pingviinid – kui keegi tuleb Melbourne’i ja tahab pingviine n2ha, siis 2rge jumala eest langege Phillip Islandi nimelisse turistil6ksu, vaid minge lihtsalt p2rast p2ikeseloojangut St Kilda kaile (trammiga lunapargi juurde ja sealt mere 22rde), seal nad ongi, kakerdavad ringi ja kraaksuvad.

* koaalad – Great Ocean Roadi 22res n2gime neid nii palju, et l6puks ei viitsinud enam peatuda ja vaadata. enav2hem yhesugused on nad k6ik ju:P v2ga nummid, kui paigal istuvad ja lehti s88vad, aga suht ebagraatsilised, kui liikuda yritavad.

* vombatid – endiselt v2idan, et koaala on nummim kui vombat, aga vombat on siiski ka p2ris normaalne tyyp.

* k2ngurud – no see on juba vana uudis ja ei ole isegi enam p6nev.

* vallabid – natuke p6nevam, sest neid ma ei olnud enne kohanud. vallabi on tumedam ja teistuguste k6rvadega ja v2iksem kui k2nguru, nii et jah, neil teeb vahet kyll.

* emud – vat need on yhed elajad, kelle puhul v2ga ei tekigi seda soovi, et “hiiliks fotokaga nii ligi kui saab”. p2ris hirmu2ratav lind ikka:D

ja k6ik need tyybid (okei, pingviinid ja koaalad mitte, aga teised) on mul ka auto eest l2bi jooksnud/loivanud/v22rikalt sammunud, nii et l6puks ometi suudan t6siselt v6tta neid silte tee 22res, mis j2rgnevate kymnete v6i sadade kilomeetrite jooksul teel oleva wildlife’i eest hoiatavad. pimedas v2ikestel teedel s6ita eriti ei taha t6esti enam!

pildid k6igist neist tegelastest, lisaks veel vaadetest ja p2ikseloojangutest, on siin. pealkirjad panen m6ni teine p2ev, though.

ja kui keegi v2idab, et v6sas loomade vaatamine ei kvalifitseeru eluks, siis teadke, et j2rgmiseks laup2evaks olen kutsutud KAHELE housepartyle ja pean nende vahel valima, nii et jah, mul on inimestest s6pru ka!

One thought on “kõigi suvede soojust hoidev lõputu päev”

  1. Ma vaatasin pilte ja mul ei jagu isegi kiidusõnu kõige selle kohta. Ime kah, et kõik tarantlid, maod ja muud ebameeldivad tegelased Austraalias ela – seal on ju nii mõnus!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: