it’ll take you a couple of vodka and tonics to set you on your feet again

minu kõige korduvam unenäomotiiv on kooliunenäod – need, kus pead täiskasvanuna minema eesti keele tundi või matemaatikaeksamile või gümnaasiumi sisseastumiskatsetele. ja kedagi ei huvita, et sa oled SUUR ja sul on isegi ülikoolis käidud juba. lihtsalt peab.

Dream Dictionary:

To dream that you are in school, signifies feelings of inadequacy and childhood insecurities that have never been resolved. It may relate to anxieties about your performance and abilities.

To dream that you have to repeat high school, suggests that you are doubting your accomplishments and the goals that you have already completed. You feel that you may not be measuring up to the expectation of others.

hea küll, tavaliselt näengi ma neis unedes keskkooli. aga eile nägin, et pidin minema waldorfkooli esimesse klassi:( ebaadekvaatsus eriti rõhutatud kujul?

2 kommentaari “it’ll take you a couple of vodka and tonics to set you on your feet again”

  1. Heihopsti ebaadekvaatsed! Teate, me vòiks lausa tugigrupi moodustada. Siin minu korduv unenàomotiiv: tagantjàrele ilmneb, et ylikoolis tuli teha vene keele eksam, aga mòistagi on see mul tegemata ja ma ei oska ju vene keelt ja eksamipàev on KOHE vòi MitteKunagiEnam. Ja kusjuures unes mu ylikoolidiplom tyhistatakse àra, sest mul on vene keele eksam tegemata.
    Aitàh, K, unenào lahtiseletamise eest :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: