meid meie jälgedes sõitjaid ja neid kes sõitsid me ees

Ma sõitsin rulluisumaratoni läbi, kõik 38 kilomeetrit! Ilmselt on see mu elu uus suurim spordisaavutus (eelmine oli ümber Nikerjärve jooksu võitmine aastal 1988). Maratoni ma just ei võitnud, aga viimaseks ka ei jäänud:) aega läks enamvähem täpselt kaks tundi ja järgmiseks aastaks võtsin juba ühe väljakutse vastu. Kui aega saan, siis peaks ülesmäge ja vastutuult … Loe edasi “meid meie jälgedes sõitjaid ja neid kes sõitsid me ees”

Ma sõitsin rulluisumaratoni läbi, kõik 38 kilomeetrit!

Ilmselt on see mu elu uus suurim spordisaavutus (eelmine oli ümber Nikerjärve jooksu võitmine aastal 1988). Maratoni ma just ei võitnud, aga viimaseks ka ei jäänud:) aega läks enamvähem täpselt kaks tundi ja järgmiseks aastaks võtsin juba ühe väljakutse vastu. Kui aega saan, siis peaks ülesmäge ja vastutuult sõitmist veidi treenima vist.

2 kommentaari “meid meie jälgedes sõitjaid ja neid kes sõitsid me ees”

  1. mkm. selle me tegime klassivend Taaviga juba enne starti selgeks, et minul pole iseendaga mõtet võidu sõita, sest ma ei viitsi eest ära sõita:) aga Taavi lõpetas minust paarkümmend kohta tagapool ja tuli esimese asjana ähvardama, et järgmisel aastal ta võidab mind. no ega ei võida küll!;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: