go ahead and walk alone and regret it some-else-where

publiku tungival nõudmisel: kultuurisoovitusi, vol2 (vol1 oli ammu) ehk “ilusad asjad, mis on aidanud mul selle talve üle elada”.

* David Hockney näitus (Royal Academy of Arts) – ma ei tea, miks nad kõik selle kujutava kunsti, mis minuga räägib, just Londonisse kuhjavad. Aga kellel enne aprilli sinnakanti asja, soovitan. Võrreldes sealkandi enamasti-tasuta-muuseumidega muidugi veidi kallis:(

* ja kui juba Londonisse sõita, siis seal on praegu juba piisavalt kevadine aeg üheks pikemaks jalutuskäiguks, nii et Highgate Cemetery. (Lugemissoovitus selle taustaks, või kõhedamaks muutmiseks, kuidas võtta: Audrey Niffenegger, Her Fearful Symmetry.)

East Cemetery, jaanuar 2012

* Jürgen Rooste, “Kuidas tappa laulurästikut” – pole vaja kuhugi sõita. Ma olen viimasel ajal jälle palju eesti luulet lugenud (käivad mul kord juba sellised hood peal, viimasest on mitu aastat möödas). Näiteks võin kinnitada, et Liisi Ojamaa pole muutunud halvemaks ega Paul-Eerik Rummo paremaks, kui nad 5 või 15 aastat tagasi olid… aga selle raundi võitis ilma kahtluseta Rooste.

* Eesti Ajaloomuuseumi püsinäitus Suurgildi hoones – nagu välismaal (pole kah vaja kuhugi sõita:)

* “Hugo Cabret’ imeline leiutis” – lihtsalt ilus. Meie kinodes enam ei näidata, ilmselt tuleb kuhugi sõita. Või lugeda raamatut, aga see on must-valge ja ei ole nii ilus.

* Ewert and The Two Dragons, Good Man Down video – aga seda te juba kindlasti teadsite. Kui olete kuhugi sõitnud, hakkate tahtma tagasi tulla.

* Tallinna loomaaia hülged, eriti külma ilmaga.

rohkem ei tule praegu meelde.

One thought on “go ahead and walk alone and regret it some-else-where”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: