oh kuidas vastu panna suudaks ükski mees

iga jumala kord, kui ma olen nädalate kaupa ära ilma internetita välismaal olnud ja tagasi tulen ja hakkan blogist spämmkommentaare kustutama, kustutan ma kogemata ka mõned päriskommentaarid. Palun vabandust, ma ei vihka teid, ma olen lihtsalt koba ja ei oska:( Seekord kadus üks kusjuures nii, et ma ei jõudnud enne lugeda ka seda. Millest on … Loe edasi “oh kuidas vastu panna suudaks ükski mees”

iga jumala kord, kui ma olen nädalate kaupa ära ilma internetita välismaal olnud ja tagasi tulen ja hakkan blogist spämmkommentaare kustutama, kustutan ma kogemata ka mõned päriskommentaarid. Palun vabandust, ma ei vihka teid, ma olen lihtsalt koba ja ei oska:( Seekord kadus üks kusjuures nii, et ma ei jõudnud enne lugeda ka seda. Millest on kahju. Te uuesti ei viitsi kirjutada oma kommentaare?

Lendasin ükspäev lennukiga Helsinkist Tallinna ja minu taga istus selline seltskond purjus eestlasi, et esimest korda elus ma kartsin, et äkki lennuk kukub alla. Ja et siis ma pean selliste idiootidega koos surema. See oli väga murettekitav mõte.

Lennata ma muidu ei karda.

Üks teine päev segasin väga halba brändit väga halva multivitamiinimahlaga ja sain tulemuseks väga halva… joogi. Ma kallasin selle maha, juua ta ei kõlvanud. Aga see juhtum viis mu mõttele, et jookide puhul kehtib hulkade algebra. A+A=A. Väga halva segamine väga halvaga annab tulemuseks ikka väga halva, mitte veel halvema; kahjuks mitte ka parema.

Viimasel ajal ma peale õlle üldse midagi juua ei taha.

3 kommentaari “oh kuidas vastu panna suudaks ükski mees”

  1. See on reovee paradoks: lisades vaadile veinile supilusikatäie reovett, saame me vaaditäie reovett. Lisades vaaditäiele reoveele supilusikatäie veini, saame ikka vaaditäie reovett. Osav hulgateoreetik saab mõistagi kohe aru, et vein on lihtsalt reovee alamhulk.

  2. … lainefüüsikas oli selle nimi vist “superpositsiooni printsiip”, kui kaht solki kokku segades tulemus enam solgimaks ei läinud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: