my soul is painted like the wings of butterflies

Mio sai metsas suurepäraselt hakkama – ronis ise alla igalt poolt, kuhu ta enne üles oli roninud, võttis ette pikki jalutuskäike ja avastas hämmastusega, et äkilise spurdi lõpptulemuseks ei peagi tingimata olema peaga vastu peldiku ust jooksmine. Teinekordki.

Mina sain ka metsas suurepäraselt hakkama, mida aga ei saa väita tsivilisatsioonis hakkamasaamise kohta. Vahetult enne pühi jõudsin mõõdutundetult flirtida kellegagi, kellega… noh, poleks pidanud. Vahetult pärast tagasi koju jõudmist läksin naabriga tülli, mida ilmselgelt ka poleks pidanud.

Naabrid on meil muidugi jobud, aga ikkagi.

Ja selle, et ma olen keset kaunist suve jõudnud olukorda, kus ma ei julge järgmist nädalalõppu igatseda, sest NII palju tööd on vaja kuu lõpuks ära teha – selle võib vist ka sotsiaalse ebaadekvaatsuse alla liigitada?

Advertisements

Üks vastus to “my soul is painted like the wings of butterflies”

  1. Mart Says:

    Teretulemast klubisse. See käis siis selle viimase lause kohta. Samas, mul poleks eriti midagi suvel töötegemise vastu, kui terendaks mingi reaalne võimalus talvel kõige pimedamal ajal mitmeks nädalaks lusikas nurka visata ja erinevat talisporti teha. Paraku ei sedagi.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: