my soul is painted like the wings of butterflies

Mio sai metsas suurepäraselt hakkama – ronis ise alla igalt poolt, kuhu ta enne üles oli roninud, võttis ette pikki jalutuskäike ja avastas hämmastusega, et äkilise spurdi lõpptulemuseks ei peagi tingimata olema peaga vastu peldiku ust jooksmine. Teinekordki. Mina sain ka metsas suurepäraselt hakkama, mida aga ei saa väita tsivilisatsioonis hakkamasaamise kohta. Vahetult enne pühi … Loe edasi “my soul is painted like the wings of butterflies”

Mio sai metsas suurepäraselt hakkama – ronis ise alla igalt poolt, kuhu ta enne üles oli roninud, võttis ette pikki jalutuskäike ja avastas hämmastusega, et äkilise spurdi lõpptulemuseks ei peagi tingimata olema peaga vastu peldiku ust jooksmine. Teinekordki.

Mina sain ka metsas suurepäraselt hakkama, mida aga ei saa väita tsivilisatsioonis hakkamasaamise kohta. Vahetult enne pühi jõudsin mõõdutundetult flirtida kellegagi, kellega… noh, poleks pidanud. Vahetult pärast tagasi koju jõudmist läksin naabriga tülli, mida ilmselgelt ka poleks pidanud.

Naabrid on meil muidugi jobud, aga ikkagi.

Ja selle, et ma olen keset kaunist suve jõudnud olukorda, kus ma ei julge järgmist nädalalõppu igatseda, sest NII palju tööd on vaja kuu lõpuks ära teha – selle võib vist ka sotsiaalse ebaadekvaatsuse alla liigitada?

One thought on “my soul is painted like the wings of butterflies”

  1. Teretulemast klubisse. See käis siis selle viimase lause kohta. Samas, mul poleks eriti midagi suvel töötegemise vastu, kui terendaks mingi reaalne võimalus talvel kõige pimedamal ajal mitmeks nädalaks lusikas nurka visata ja erinevat talisporti teha. Paraku ei sedagi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: