looking out for another anyone will do

Sellest ajast, kui Tallinna Keskraamatukogus trükitakse laenutajatele välja lipikuid laenutatud raamatute pealkirjade ja tagastamistähtaegadega, on neil tegelikult olemas see netipoodide “customers who bought this item also bought…”-funktsionaalsus. Tuleb lihtsalt paremad raamatud hoolikalt läbi lapata, mõne vahelt ikka kukub välja lipik, kust on näha, mida selle raamatu eelmine laenutaja veel lugemisväärseks pidas. Ma olen sealt juba … Loe edasi “looking out for another anyone will do”

Sellest ajast, kui Tallinna Keskraamatukogus trükitakse laenutajatele välja lipikuid laenutatud raamatute pealkirjade ja tagastamistähtaegadega, on neil tegelikult olemas see netipoodide “customers who bought this item also bought…”-funktsionaalsus. Tuleb lihtsalt paremad raamatud hoolikalt läbi lapata, mõne vahelt ikka kukub välja lipik, kust on näha, mida selle raamatu eelmine laenutaja veel lugemisväärseks pidas. Ma olen sealt juba mitu korda huvitavaid ideid saanud; kas ka teistele andnud, pole kindel, kodus igatahes on kõik kohad neid paberitükke täis.

One thought on “looking out for another anyone will do”

  1. kusjuures, selle “customers, who bought…” funktsionaalsuse saaksid raamatukogu-itimehed mitte üleliia suure vaevaga täiesti realiseerida. “Inimesed, kes laenutasid seda raamatut, laenutasid ka …”-funktsioon võiks paista näiteks http://ester.nlib.ee -st (uuenenud, parem kui varem!) raamatuid otsides.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: