hull humalapuu alt ülesse laine

Meie uues kontoris pole ikka veel mitte ühtegi peeglit. Täna on selle üle isegi hea meel – seda suusaprillipäevitust, mis mu näos on, ei tahagi ise väga näha. Teisi teeb millegipärast kadedaks;) ja siis veel üks hariv lihavõttejärgne link siia, tõestamaks, et pasha ei ole paša. No ma ütlen, see š asendamine sh-ga maksab eestlastele … Loe edasi “hull humalapuu alt ülesse laine”

Meie uues kontoris pole ikka veel mitte ühtegi peeglit. Täna on selle üle isegi hea meel – seda suusaprillipäevitust, mis mu näos on, ei tahagi ise väga näha. Teisi teeb millegipärast kadedaks;)

ja siis veel üks hariv lihavõttejärgne link siia, tõestamaks, et pasha ei ole paša. No ma ütlen, see š asendamine sh-ga maksab eestlastele veel kõvasti kätte.

2 kommentaari “hull humalapuu alt ülesse laine”

  1. Seda küsimust, et kui me nüüd mugavuse/laiskuse/muu pärast konverdime osades (masintöötluseks mõeldud) tekstides š/ž -> sh/zh, siis kuidas me kunagi hiljem oskame automaatselt kadudeta tagasi konvertida, saadab alati pikk mõttepaus ja tulemusteta vaikus. Jaja. Proovitud.

  2. Mulle meeldib see sh-pooldajate argument, et kõikides kultuursetes maades kirjutatakse see häälik nii. Mulle meeldivad üldse haiged naljad. Järgmine etapp on asendada näiteks ä-täht… noh, ah-ga. Või veel parem, ab-ga. Ega see h mingi püha lehm ole, poolakad kasutavad selle asemel kenasti z-d või isegi i-d, kui tahavad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: