mida ütleb süda ja sosistab suu

Värske Arvutimaailma vahelt (see on mul töö juurde tellitud) pudenes välja mingi Auto Leht (no just nii on siia peale kirjutatud, tutvumishind 9.90). Tunnen, et olen langenud räigete stereotüüpide ohvriks. Et kui arvutitest tahab lugeda, siis tahab autodest ka? Jama! Ma tahan hoopis tsiklilehte (ja kas ma juba ütlesin teile, et ma müün sügisel auto … Loe edasi “mida ütleb süda ja sosistab suu”

Värske Arvutimaailma vahelt (see on mul töö juurde tellitud) pudenes välja mingi Auto Leht (no just nii on siia peale kirjutatud, tutvumishind 9.90). Tunnen, et olen langenud räigete stereotüüpide ohvriks. Et kui arvutitest tahab lugeda, siis tahab autodest ka? Jama! Ma tahan hoopis tsiklilehte (ja kas ma juba ütlesin teile, et ma müün sügisel auto maha ja teen A-kategooria load saadud raha eest? Uku tuleb ka. kui keegi veel mu gängiga liituda tahab, andke teada).

edit: okei, AMi esikaanepoisil on tsikkel, see leevendab probleemi natuke:)

8 kommentaari “mida ütleb süda ja sosistab suu”

 1. see auto leht tuli mulle täna koju kolmandat korda. esimene saabus koos “dekoga”, teine “diivaniga” ja kolmas “arvutimaailmaga”. nüüd nagu aitab juba..

 2. devil, SINUL kõigist inimestest ei ole A-kati lube veel olemas? no igatahes tule, teeme. augustis kuskil, ma annan siis teada, kui minek on:)

 3. Ausalt öeldes on A-kategooria juhiluba minulgi vajaka ning hädasti on tarvis. Vajan vaid üht, sellest piisab. Ainult et te hakkate sellega kindla peale Tallinnas tegelema, nii et ma saan ainult Tartu tugigrupi moodustamisega solidaarsust üles näidata.

  A’ mind segab pisut nende arvutiajakirjade pime eeldus, et kõik arvutitest huvituvad inimesed tahavad tingimata lugeda ka kõigi uute mobiiltelefonide ja digiseebikate kohta. Kord oli mingi ajakirja kaanel reklaam, et seespool on põhjalik jutt Firefoxi tuunimise nippidest. Jutt oligi, aga umbes viis lõiku pikk ning kirjas oli, et Firefoxi saab ikka kõvasti tuunida, mehed. .exe, mis sinust küll sai?

 4. raivo, saan su vihjest aru. mul on ka ainult üht luba vaja tegelikult. ja otse loomulikult ei lähe ma autokooli seda meisterdama – vaevalt seal mingi illegaalsete dokumentide valmistamise käsitööring tegutseb – vaid… läbima A-kategooria juhtimisõiguse taotlemise eelduseks olevat teooriaõpet ja õppesõitu? või no annab kindlasti veel korrektsemalt väljenduda.

 5. Kindla peale saab, ent kui sa kõigest, mida ma kirjutan, otsid ainult üht teemat, siis võibki ju kõik muu märkamata jääda. Näiteks see, millest jutt tegelikult on.

 6. ma täitsa teadvustasin ednale, millest jutt tegelikult oli, aga kuna sina pidasid selle märkuse tegemist vajalikuks, siis pidasin mina omakorda vajalikuks sellele vastamist ja nii see läks:)

  päris hea, et me ühes linnas selle a-katiga tegelema ei hakak – me sõidaks teineteist tõenäoliselt platsil surnuks…

 7. Tõsi ta on, et mul pole A-kati lube. Kunagi kui B-d tegin, siis polnud nagu mõttes ja nüüd ongi jama käes :)
  Aga ülikõva, anna teada jah millal minek, teeme selle väikese asja ära.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: