ja pole mõtet vist lisada et ta ei messi ka absoluutselt

Mul on hea uudis ja halb uudis. Hea: leidsin üles legendaarse Lilla Hiire – mänguasja, mille mu kass paari aasta eest suutis mu mitte just suurde korterisse jäljetult ära peita. Taaskohtumine hiirega toimus jäähallis, kus ta mulle vasaku uisu seest vastu piuksatas. Ilmselgelt olin uisutamisega liiga pika vahe sisse jätnud. Halb: pole, kellega head uudist … Loe edasi “ja pole mõtet vist lisada et ta ei messi ka absoluutselt”

Mul on hea uudis ja halb uudis.

Hea: leidsin üles legendaarse Lilla Hiire – mänguasja, mille mu kass paari aasta eest suutis mu mitte just suurde korterisse jäljetult ära peita. Taaskohtumine hiirega toimus jäähallis, kus ta mulle vasaku uisu seest vastu piuksatas. Ilmselgelt olin uisutamisega liiga pika vahe sisse jätnud.

Halb: pole, kellega head uudist jagada, sest kass ise on jälle kuskil oma topeltelu elamas ja mul on juba arvestuski sassis, kas ma nägin teda viimati kolmapäeva või neljapäeva õhtul… Ma olen küll otsustavalt lubanud selle elaja pärast mitte enam muretseda – tuleb, millal tuleb – aga praeguseks hakkan küll juba vaikselt närvi minema.

2 kommentaari “ja pole mõtet vist lisada et ta ei messi ka absoluutselt”

  1. mu vanemate kass A. käis ka aeg-ajalt uitamisretkedel. enamasti olid tema pikemat sorti äraoleku perioodid umbes nädalased. aga peale teist kolimist (tegemist oli staažika kolimisminevikuga kassiga) oli A. üle kuu kadunud. siis tekkis mul küll juba kerge paanika. käisin teda eelmise korteri juurest korduvalt otsimas, aga ei midagi. kuni ükskord pidin ta peaaegu auto alla ajama. taaskohtumise rõõm oli suur. minul pisarad voolasid ja kass näugus (kuigi muidu ta üldse seda ei osanud, eksole).

    kui nüüd jutu mõte segaseks jäi, siis kokkuvõtvalt: oota veel, küll ta välja ilmub:)

    p.s. ja üleüldse mul üks sõprade kass oli üle aasta pagenduses. ilmus tagasi kohe peale seda kui uus kassipoeg oli majja võetud. et kui muu ei aita, siis see vast ikka;)

  2. Mul ka ükskord kass ei tulnud tükk aega koju. Viis aastat hiljem kolisin ma minema, aga kass polnud ikka veel tulnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: