no right no wrong it’s all about you

ilublogi vol12: punniplaastrid

oih, ilublogi on jäänud puha varjusurma viimasel ajal. katsun talle elu sisse puhuda sellise kiire PSAga* : tänapäeva noored (tiktokipõlvkond) panevad vistrike peale hüdrokolloidplaastreid ja pole mingit põhjust, miks ka meie, saurusblogijad, ei võiks seda teha – nüüd, kus me väikse hilinemisega teada saime, et nii saab. sest kellel siis vahel ei tuleks vistrikku, isegi kui otseselt akne ega teismeea all ei kannata.

need plaastrid vist on pigem haavaravist tuntud, aga selgub, et vahet pole – nende töö on mäda ja niiskus endasse imeda ja selgub, et just seda ongi ühe punniga tarvis teha, et tast kiiresti lahti saada.

lisaks aga teeb see plaaster veel kaht minu meelest väga tarvilikku asja. esiteks ei saa selle all olevat vistrikku näppida! käsi püsti, kes suudab puhta tahtejõu varal sellest hoiduda. mitte. ja teiseks… okei, tiktokipõlvkond, räägitakse, normaliseerib punne ja valib värvilise, tähe- või südamekujulise plaastri ja lajatab selle häbenemata otsaette või lõua peale. you do you, honey. aga taltsa keskealise tabeks toodetakse selliseid üheaegselt nahavärvi ja samas läbipaistvaid plaastreid, mis selle punni kenasti ära ka peidavad. puhas võit, ma ütlen.

neid plaastreid teevad igasugused eri brändid ja sõltuvalt asukohamaast on kindlasti erinevaid saadaval; ma ise ostsin esimeseks katseks Dots for Spotsi nimelised (24 tk, £5.99) ja nüüd tellisin BeautyPiest ühed glamuursemad, salitsüülhappe ja niatsinamiidiga. kui need kuidagi revolutsiooniliselt paremaks osutuvad, annan teada, aga põhiliselt on ikkagi vaja, et toimuks niiskuse imamine, ja seda peaks kõik need lihtsamad plaastrid ka tegema. teised ilublogijad kiidavad veel näiteks COSRX omi. või üldse, juhul kui te ei kuulnud siit esimest korda, et punniplaastrid on olemas ja töötavad, siis milliseid teie lemmikud on?

* – kas public service announcement’i jaoks on eesti keeles mõni hea termin ka?

2 kommentaari “no right no wrong it’s all about you”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: