aga tean kord lendame marsile ma tean

Linnasõidueksami tegin ära. Reedel saan juhiloa. Sellega seoses on mul paar avaldust. Esiteks: see sõiduõppeasi on KÕIGE vaevarikkam asi, mida ma oma elus siiani olen pidanud tegema. Igasugused ülikoolilõpetamised või mistahes tööga seotud asjad vms pole sellega võrreldes midagi. Jah, see näitab, et mul on väga lihtne elu olnud. Ega ma ei vaidle vastu. Teiseks: … Loe edasi “aga tean kord lendame marsile ma tean”

Linnasõidueksami tegin ära. Reedel saan juhiloa.

Sellega seoses on mul paar avaldust.

Esiteks: see sõiduõppeasi on KÕIGE vaevarikkam asi, mida ma oma elus siiani olen pidanud tegema. Igasugused ülikoolilõpetamised või mistahes tööga seotud asjad vms pole sellega võrreldes midagi. Jah, see näitab, et mul on väga lihtne elu olnud. Ega ma ei vaidle vastu.

Teiseks: ma ei istu enam iial vabatahtlikult ühtegi lisapedaalidega autosse. Kui ma just vanas eas kibestumusest sõiduõpetajaks ei hakka:)

Kolmandaks: käesolevaga kogu see õppesõiduhala siin lõpeb igaveseks ära!

9 kommentaari “aga tean kord lendame marsile ma tean”

 1. Tubli, aga ARK-i minekuks võta auto või midagi, ära sa jala mine, see on päris kole teekond.

 2. Tell me about it. Kas sa arvad, et ma olen saanud oma teooria-, platsi- ja linnaeksamid koos igaühe jaoks vajaliku registreerumise ja dokumendikontrolliga tehtud ilma ARKi minemata? Nüüd, märtsis, on see teekond juba päris mõnus…

 3. Palju õnne :)

  Ma olen ka aru saanud, et mida vähem on autos pedaale, seda parem. Ma alati vingun, kui pean manuaalkäigukastiga autot juhtima.

 4. Muig..tulid meelde need ajad, kui C-kategooria lubasid tegin autoga, millel käiguvahetus tähendas vahesidurit ja vahegaasi ;)

  Samas ei vahetaks manuaalkastiga autot millegi muu vastu. Automaadiga sõita ju võib, aga pole pooltki nii huvitav. Sama kehtib roolivõimu ja muude mugavuste kohta.

  Igaühele oma..

 5. huvitav, kas ma ka kunagi sellise sissekande teha saan? Praegu iga kord sõidutunnist naastes natuke nuttes tundub, et mitte.

 6. Ma peaks tegema eraldi kategooria “õppesõit” ja korjama sinna alla kõik postitused, mis kirjeldavad, kuidas ma sõidutunnist natuke (või ka natuke rohkem) nuttes tulin. See oleks nagu kurb ja kole, aga õnneliku lõpuga lugu, mida siis teised sõiduõppijad enda lohutuseks/hirmutuseks lugeda saaks…

  edit: see on nüüd olemas. https://roger.pri.ee/weblog/archives/cat_oppesoit.html

  aga jah. selle peale ma mõtlesin ka, et ma pole ühegi inimese ega sündmuse pärast elus nii palju nutnud kui õppesõidu pärast kokku:P

 7. nii on jah, ja minu mälestus sellest, et ülikooli lõpetamine või isegi karjuv ülemus on naljategemine selle eksami kõrval.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s