ja kass on ju ainus kes kõike pealt näeb

Leidsin kesklinnas tänavalt sellise Aliase kaardi: 1. Illusioon 2. Pintseldus 3. Kaetud 4. Korda saatma 5. Rõhutama 6. Kivine 7. Õhujõud 8. Siirupine Mnjah, kui mul endal Aliase mäng olemas oleks, siis ma vist ka sorteeriks selle kaardi välja ja poetaks hilisõhtul liikuva auto aknast Rävala puiesteele. Või midagi sellist.

Leidsin kesklinnas tänavalt sellise Aliase kaardi:

1. Illusioon
2. Pintseldus
3. Kaetud
4. Korda saatma
5. Rõhutama
6. Kivine
7. Õhujõud
8. Siirupine

Mnjah, kui mul endal Aliase mäng olemas oleks, siis ma vist ka sorteeriks selle kaardi välja ja poetaks hilisõhtul liikuva auto aknast Rävala puiesteele. Või midagi sellist.

7 kommentaari “ja kass on ju ainus kes kõike pealt näeb”

 1. Huhuu, see tekitab kohe mõtteid. Mõnel pahaaimamatul kolmapäeva pärastlõunal võiks üle Tallinna lennata väike kollane lennuk, mille sabast puistub valge pilvena alias-kaarte … inimesed vahiksid, kaelad õieli, kuid õige varsti leiaksid end tänaval kohatud juhututtavatega võidu nimi-, tegu-, liit- ja võõrsõnu pantomiimimas …

  Alias – ühendades inimesi.

 2. Mäletan, justkui oleks kunagi seletanud või ära arvama pidanud seda number nelja. Aga see võib ka mu üliaktiivse fantaasia poolt fabritseeritud mälestus olla.

 3. Ma ütleks Illusiooni kohta “see kino üle jõe” ja tallinlased ei saaks aru, muhaha.

 4. Ma arvan, et see on kellegi suurejooneline vandenõu. Või midagi sellist. Mind visati näiteks ükspäev vanalinnas täiesti korraliku täringuga (valge, mustade täppidega). Viskajat ei õnnestunudki tuvastada. Eks näis, mida lauamängugäng järgmiseks ette võtab.

 5. Kitty, sul on täna sünnipäev onju? Põrnitsesin parasjagu kalendrisse ja mõtlesin “seitsmes september, seitsmes september… Kitty?” Igatahes palju õnne sünnipäevaks, kui on :)

  P.S. Pagan, su blogisse kommentaari lisamine on nii keeruliseks läinud, et ma pole kindel, kas mu sõnum üldse kunagi sinuni jõuab.

 6. Onjah sünnipäev sul. ja täna. et need parimad soovid siis. ja et – soovid täituksid ja rahu jaguks ja raha ka. Tegelikult ma mõtlesin selle rahu koha pealt ümber – pigem siis juba elevust ja värvilisi elamusi. Õhupalle ka. Ja liblikaid.

 7. Palju õnne ja kõikide soovide täitumist. Ja ma loodan, et kõik läheb iga aastaga aina paremaks (:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: