sa oled tuul ja põllud ära silud

Tahaks nii hirmsasti viriseda, et jääb vist virisemata, sest kuidagi ei suuda otsustada, kust otsast alata. Kas sealt, et ülikooli riigieelarvelisele kohale ei pääsenud (no mitte et ma tegelikult oleks julenud loota, neid kohti oligi täpselt ÜKS ju), või sealt, et autot ei tunnistatud ülevaatusel sõidukõlbulikuks (jaa, ma olen oma mõlkis tagastangega metsikult liiklusohtlik, vaadake … Loe edasi “sa oled tuul ja põllud ära silud”

Tahaks nii hirmsasti viriseda, et jääb vist virisemata, sest kuidagi ei suuda otsustada, kust otsast alata.

Kas sealt, et ülikooli riigieelarvelisele kohale ei pääsenud (no mitte et ma tegelikult oleks julenud loota, neid kohti oligi täpselt ÜKS ju), või sealt, et autot ei tunnistatud ülevaatusel sõidukõlbulikuks (jaa, ma olen oma mõlkis tagastangega metsikult liiklusohtlik, vaadake ette!) või sealt, et Lotte-film ei olnud pooltki nii äge kui haip lasi arvata (äkki oleks olnud, kui poleks elus enne ühtegi lottekat näinud, aga me ju kõik oleme)… või äkki hoopis mõnest olulisest asjast?

ma vist ei ütle tõesti lihtsalt mitte midagi.

7 kommentaari “sa oled tuul ja põllud ära silud”

  1. Selle filmi heliriba on karjuvalt neurootiline. Samamoodi, kui näiteks ‘Autode’ ja ‘Jääaeg 2’ eestikeelne heliriba. Mingi jama on viimasel ajal lahti, ühesõnaga. Aga lastele vähemalt meeldis.

  2. Ei ole maininud. Ma õigupoolest ei teadnudki kuni praeguse hetkeni, et Grünberg on helilooja. Aga muusikas ei olnudki niiväga lugu, helirežiis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: