#51 The Curious Incident of the Dog in the Night-Time

Ma ei viitsi järele vaadata, mille eest täpselt The Curious Incident of the Dog in the Night-Time oma seitse Olivieri auhinda sai – üks oli parima uue lavastuse ja üks parima näitleja oma igatahes. Ülejäänud viis oleks minu poolest kõik võinud lavakujunduse eest olla, sest see oli lihtsalt NII äge. Tegelikult ilmselt sai ka lavastaja ja… no mis seal veel võis olla, igatahes ilmaasjata ei antud ühtegi, võin värskelt etendust näinuna kinnitada.

Tänu sellele auhinnasajule (sama palju kui Matildal eelmisel aastal) jääb Curious Incident ilmselt veel päris tükiks ajaks National Theatre’i mängukavva, nii et kindlasti soovitan võimalusel vaadata. Kes raamatut on lugenud, sellel paratamatult tuleb veidi seda tunnet, et “see ei olnud üldse nii!”, aga no ei tasugi siis neid raamatuid lugeda nii palju kogu aeg. Ma näiteks meelega ei loe nüüd Suurt Gatsbyt üle enne kinnominekut.

3 kommentaari “#51 The Curious Incident of the Dog in the Night-Time”

  1. Ära loe jah :) Tegelikult on päris hea film, režissöör on raamatut raudselt lugenud, aga mul on tunne, et ta pole sellest siiski päris hästi aru saanud….

    Aga Curious Incidenti panen kõrva taha, mul on nagunii mõned Briti saarte reisid kavas.

  2. Oh, ma nägin seda kinos (no need live show ülekanded, eks ole) ja olin absoluutselt vaimustunud sellest lavastusest! Saatsin kõik tuttavad ka seda vaatama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: