feed you gasoline feel it pumping through your veins

Uskumatuid asju olen näinud täna hommikul. Piimakohvi värvi kassipoeg oli ühes aias õunapuu otsas ja vares kraakles ta ümber, kass ei saanud kuidagi alla, kuigi ta nii väga tahtis. Kaabli tänaval oli iga augu juurde pandud liiklusmärk “sõida sellest märgist mööda”, mistap tänav meenutas slaalomirada. Punasel väljakul oli paraad, mängiti N. Liidu hümni ja USA … Loe edasi “feed you gasoline feel it pumping through your veins”

Uskumatuid asju olen näinud täna hommikul. Piimakohvi värvi kassipoeg oli ühes aias õunapuu otsas ja vares kraakles ta ümber, kass ei saanud kuidagi alla, kuigi ta nii väga tahtis. Kaabli tänaval oli iga augu juurde pandud liiklusmärk “sõida sellest märgist mööda”, mistap tänav meenutas slaalomirada. Punasel väljakul oli paraad, mängiti N. Liidu hümni ja USA president seisis valvel.

7 kommentaari “feed you gasoline feel it pumping through your veins”

  1. Tere Roger, mul soovitati sult küsida, et äkki sa tead, kellega sõdis Makedoonia aastal 2001. Netist näh ei leia :(

  2. Mina olen teil nüüd mingi Balkani-ekspert?:) Minu teada oli neil kodusõda või vähemalt kodusõja alge – albaania vähemus hakkas mässama ja mingeid õigusi nõudma, ma ei tea, milliseid. Ja kuna nad seal Kosovo ja päris-Albaania serva peal on, siis sealtpoolt tuli vist mingit abi ka. Ehk siis sõdisid albaanlastega, aga mitte Albaaniaga.

  3. …ja makedoonlased, kes just emigreerunud ei ole, kurdavad, et kogu lai maailm tahab neile nende albaanlastega seoses kotti pähe tõmmata. Juba on seal terved alad ametlikult albaaniakeelseks tehtud ja makedoonlased välja puksitud. Hullem kui Ida-Virumaa, vähemalt ei käi meile ÜRO ja NATO sellega pinda.

  4. Naabri kanad see-eest on kohati väga aktiivsed vareste vastu astumisel, et need Jumala eest ei toetaks end samas aias maha. Üle nartsisside ja porgandite – elu eest – et aga vareseid ära ajada. Ja kana ju ei lenda…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: