ja me ootamist pandigi tähele enam miski meid maaga ei seo

Tartusse-minek TTÜ meeskoori kevadkontserdi kuulamiseks oli täpselt nii hea idee, nagu ta mulle algusest peale tundus, hoolimata sellest, kui jabur ta paljudele teistele paistis. Sadamateater oli etem kontserdikoht kui Salme kultuurikeskus iial oskab olla, mu deit oli tasemel ja vaheajal keerles seltskondlik vestlus selle ümber, kuidas saada Kristjan Jaagu stipendiumi ja mida sellega teha – kas saab olla tartum?:) Mu uusaastanõidus hakkab vist mõjuma.

Kontsert ise oli ka üks paremaid, kui mitte parim, millega need poisid kunagi on hakkama saanud. Lavastajale teen pika pai mõni päev, kui teda näen. Second-best võimalus selle hädavajalikkuses ise veenduda on pühapäeval selles õnnetus kultuuripalees Kalamajas – ma igatahes soovitan, kuigi Tartu-elamus jääb saamata. Koorimuusika ei ole igav!

Sel kevadel olen ootamatult paljusid varahommikuid ööpoolsest otsast nägema juhtunud. Nad on olnud vaatamist väärt.

6 kommentaari “ja me ootamist pandigi tähele enam miski meid maaga ei seo”

  1. keegi võiks meeskoori või naiskoori tellida sellele abielueelselele vallaliste õhtule. strippari asemel. misiganes selle õhtu nimi on inglise keeles.

  2. oojaa, pereväärtusi ohustasin ma ilmselt tõhusalt, kui ma Pille ta lapse ja mehe juurest kaheks tunniks ära tõin ja endaga kontserdile viisin:P

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: