pool jääb kasutamata kui kaod

Nädalase kodusistumise jooksul on mitme inimesega jutuks tulnud põhjused, miks mul telekat ei ole. Lihtsalt üks mõte sel teemal: ma tean nii mitut muidu päris toredat ja intelligentset inimest, kes lülitavad koju jõudes teleka sisse… ja ei lülitagi teda enam välja. Selleks ajaks, kui näidatakse midagi, mida nad vaadata ei taha (Keno loto võidunumbrid, reklaam, … Loe edasi “pool jääb kasutamata kui kaod”

Nädalase kodusistumise jooksul on mitme inimesega jutuks tulnud põhjused, miks mul telekat ei ole. Lihtsalt üks mõte sel teemal:

ma tean nii mitut muidu päris toredat ja intelligentset inimest, kes lülitavad koju jõudes teleka sisse… ja ei lülitagi teda enam välja. Selleks ajaks, kui näidatakse midagi, mida nad vaadata ei taha (Keno loto võidunumbrid, reklaam, spordiuudised), lülitavad nad hoopis iseennast välja. See hirmutab mind.

Mina ei taha ennast välja lülitada ja ei oska ka, aga ma kahtlustan, et selle saab päris kiirelt selgeks.

4 kommentaari “pool jääb kasutamata kui kaod”

 1. Meil ka telekas koguaeg mangib. Motlen iga paev, iga nadal, igal Uuel Aastal, et nuud on sellel jamal lopp… aga mitte ei saa harjumusest lahti. Onneks kohe laheb kolimiseks ja teleka jatame maha. Akki paar nadalat ilma elamist opetab kuidas teistmoodi olla.

 2. Mul on teist päeva telekal kaabel taga ja loodan, et õnnestubki ta nurka vaikima jätta. Raamatute lugemine on palju toredam,

  aga lisaks on mul netisõltuvus…

  kas viimane sind ei häiri? Või pole sul massin kodus?

 3. mul on tööläpakas. igal õhtul kell viis mõtlen – kas võtta ta koju kaasa või mitte.

  kui ma olen autoga, siis mõtlen, et võiks võtta. aga autoga olen ma ainult siis, kui ma ei lähe töölt otse koju, vaid kuskile kaugele ja kauaks, näiteks kooriproovi. siis pole mõtet ju arvutit kaasa võtta, koju jõudes on magamaminekuaeg peaaegu käes.

  kui ma lähen otse koju, siis võiks ju arvuti kaasa võtta ja end sellega lõbustada, aga trolliga minnes ei viitsi teda eriti vedada. jääb maha:)

  no ja nii see läheb. netisõltuvust on mul täpselt nii palju, et kui võimalus olemas on, siis vaataks kogu aeg, mis maailmas uut, aga kui võimalust pole, siis ei tule meeldegi:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: