#7 Everybody Dreams

Eelmise aasta Londoni mässud hakkasid, jumal paraku, pihta just meie linnaosast – mistõttu sõltumata sellest, kui poliitkorrektseid väljendeid mina oma blogis kasutan, on sel kandil ikkagi paras getokuulsus.

Kirikuseinal on soovitus mõõgad atradeks taguda ja kiriku kõrval on tõesti spetsiaalne kast, kuhu ülearused relvad panna, et nad ei tekitaks kiusatust midagi äralõhkuda või kedagi ära tappa.

Kirikuseinal on soovitus mõõgad atradeks taguda ja kiriku kõrval on tõesti spetsiaalne kast, kuhu ülearused relvad panna, et nad ei tekitaks kiusatust midagi ära lõhkuda või kedagi ära tappa.

Okei, plakatil nimetatud Godwin ja Marcin pussitati surnuks juba mõned aastad tagasi, nii et ega getoimago ainult mässudest ka ei tulnud, aga pärast seda olevat asi päris hulluks läinud. Olen isegi imestunud kulmukergitusi saanud ülestunnistuse peale, et Tottenhami kandis elan.

Ühe kohaliku põhikooli teismelised tegid selle halva kuulsuse vastu võitlemiseks päris võimsa projekti, mille käigus nad kirjutasid ja lindistasid laulu ja promosid seda, eesmärgiga Briti edetabeli esikümnesse jõuda. Vist ei jõudnud, aga vähemalt kogukond teab ja armastab seda lugu küll. Mul õnnestus neid noori laivis esinemas näha ja nad laulavad tõesti hästi (kui ka laulu enda näol ei ole päris enneolematu šedöövriga tegemist).

See on mu enda lemmikvideo sellele laulule, sest siin on lauljaid endid ka näha (ja minu meelest on päris muljetavaldav, kuidas see seltskond peegeldab seda rassilist mitmekesisust, mis seal koolis päriselt valitseb), aga kes kannatab lugu teist korda veel kuulata, soovitan vaadata ka flashmobi, mille tegemisel paistab tõesti kogu linnaosa olevat kaasa löönud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: