kui lilled lõhnavad

Laulukarusselli 13-15-aastaste vanuserühm on selline eriti segane. Ühest küljest sellised juba tõesti oskavad laulda, noh, mitte kõik muidugi, aga need, kes televooru saavad, ikka. Teisest küljest nad pingutavad repertuaarivalikul enamasti üle ja see läheb koomiliseks kätte ära. Mitte küll nii koomiliseks kui 10-12-aastaste puhul…

Andre Mägi meeldis mulle hullult juba kahe aasta eest, kui tal häälemurre veel läbimata oli ja ta hingematvalt ilusasti “Desperadot” laulis. Nüüd ta on poole pikem ja nägu on vinniline ja hääl on jäme, aga ta ikka veel oskab suurepäraselt laulda ja tal on nii ilusad ripsmed! Ma arvan, ma hääletan ta poolt.

Või siis mitte, sest seal on mingeid tüdrukuid ka, kes tõesti teavad, mida nad oma häälega teevad. Appi. Taisi ja Epp. Jätke need nimed meelde.

Narva tüdruku nimi on Maarika Leppik, aga eesti keelt ta ei räägi üldse. Ma hakkan vist vanaks jääma. Kui ma pisike olin ja vanaemaga Vormsil käisin, siis mu vanaema oli väga nördinud mingi minuvanuse plika peale, kelle nimi oli umbes Sandra Lindström ja kes ei osanud sõnagi rootsi keelt. Minul oli piinlik. Nüüd vist jagaksin juba vanaema nördimust. Parem ei mõtle selle peale rohkem, sest muidu mu vennad saavad mult riielda:)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s