hallid päevad kui vaid püüad küll nad kirkaiks läevad

Lehes kirjutatakse ka, et esmaspäeval ei tohi tööga üle pingutada. Võtan siis asja kergelt ja tegelen enesetäiendamisega alal, milles end tõelise võhikuna tunnen. Lähis-Ida poliitiline kaart nimelt. Õppimiseks hea, aga seal on hulgas natuke liiga palju Aafrikat, mis ei ole täna teemaks. Testimiseks hea, aga suudab tekitada kõvasti süü- ja piinlikkustunnet, kui mööda paned:) “Where … Loe edasi “hallid päevad kui vaid püüad küll nad kirkaiks läevad”

Lehes kirjutatakse ka, et esmaspäeval ei tohi tööga üle pingutada. Võtan siis asja kergelt ja tegelen enesetäiendamisega alal, milles end tõelise võhikuna tunnen. Lähis-Ida poliitiline kaart nimelt.

Õppimiseks hea, aga seal on hulgas natuke liiga palju Aafrikat, mis ei ole täna teemaks.

Testimiseks hea, aga suudab tekitada kõvasti süü- ja piinlikkustunnet, kui mööda paned:) “Where is Afghanistan? No, that’s Iraq, try again” – on ju piinlik?! Ma ei eksi enam elu sees Iraagi asukohaga kaardil, ma luban!

Kui Lähis-Ida on selge, võib testida ka oma teadmisi muudest maailmajagudest. Näiteks lõdvestuseks väike Euroopa, 111 punkti 111-st:)

Ongi lõuna käes:P

2 kommentaari “hallid päevad kui vaid püüad küll nad kirkaiks läevad”

  1. kusjuures ma eile just testisin oma teadmisi USA osariikidest ja oli ka piinlik kohati… Ma nüüd mõnda aega ei mõtle, et loll ameeriklane igaühe kohta, kes ei tea, kus Eesti asub…

  2. mul on selles asjas oma seisukoht. kõigepealt teen ma endale siiski selgeks kõigi maailma RIIKIDE asukohad ja alles siis hakkan tegelema USA osariikide, Venemaa oblastite ja Šveitsi kantonitega. Üldse, osariigid muutuvad mu jaoks kriitiliseks ilmselt siis, kui ilmub mõni uudis tüüpi “Aafrika president kuulutas sõja Floridale” või “Okeaania väed ületasid Alaska piiri”:P

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: