seepärast hoia aknad valla kui loojumas on jälle päev

Eeldades, et uusaastaöö ja uue aasta esimese päeva veetmise viis ja koht mõjutab kuidagi aasta üldist kulgu… lähen nõiun endale aasta, mis oleks veidi tartum, kui nad mul viimasel ajal olnud on.

Eeldades, et uusaastaöö ja uue aasta esimese päeva veetmise viis ja koht mõjutab kuidagi aasta üldist kulgu… lähen nõiun endale aasta, mis oleks veidi tartum, kui nad mul viimasel ajal olnud on.

8 kommentaari “seepärast hoia aknad valla kui loojumas on jälle päev”

  1. Eksperimendi edust annab märku juhtum, kus keegi seltskonnast lausub sulle “see on nii Tartu, kallis!”. (Soovin, et see tegelikult ka juhtuks!)

  2. imelik küll jah. tegelikult on nagu ükskõik, et kas kirjutaja on M või N aga mingi hägune ettekujutus tuleb nagu vahel iseenesest, eriti kui iga päev seda bloogi loed. ja siis enamik kirjutajaid on igast imelike nimedega ja siis oli kellegi lehel link “roger” ja siis vajutasin ja jõudsin imestuseks siia ja siis oli tagurpidi kõik jälle, et kuidas siis nii, et roger on M nimi mitte N ja ma mõtlesin koguaeg on kirjutaja on N kuigi ega ma ei mõtlenud tegelikult vist aga see kujunes nii aga võibolla on roger N nimi kui vaja või on see teine bloginimi või kesteabmis. tegelikult ei oma see mingit tähtsust aga ikkagi.

  3. ja nüüd vaatan, et veebiaadressi on sisse roger kirjutatud, aga noh, seda ma küll vaadata ei osanud. :) koguaeg olen linkidega kohale tulnud.

  4. see kõik meenutab mulle jälle mõtet, mis mulle ükspäev tuli, et jube vähe on järel inimesi, kes mind ikka veel Rogeriks kutsuvad. Ma vist olen sellest nimest veidi välja kasvanud…?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: