uut on vanast poole vähem

Ei, ma ei tea ikka veel, misasi trackback on. Nüüd ma ehk saaks juba juhendist aru, aga pole viitsinud lugeda.

Samuti pole ma endiselt suhelnud oma magistritöö juhendajaga, pole teinud valmis andmemudelit, mida tänaseks vaja oli, pole kirjutanud riskianalüüsi referaati (see oli esimese poolsemestri aine ja tegelikult ta nimi vist ei olnud üldse riskianalüüs), pole ära vahetanud katkist suunatuld (see olemasolev töötab ju), pole viinud sõpru uisutama (aga kuulge. lähme homme, neljapäeval siis?), pole teinud korda lauasahtleid, mis enam kinni ei lähe, pole tükk aega lugenud midagi peale Neil Gaimani, pole saapaid parandusse viinud, pole helkuri jaoks uut haaknõela otsinud, pole järginud oma südant ühelgi neist nii harvadest hetkedest, kui ma tundsin, et äkki ta on ikkagi olemas. Pole andnud ühtegi uusaastalubadust.

Advertisements

2 kommentaari to “uut on vanast poole vähem”

  1. tfr Says:

    Ma pole ise ka kunagi viitsind seda päris lõpuni selgeks teha, aga trackback on mingi süsteem erinevate blogide kirjeid omavahel kokku linkida. Tüüpi, et kui Sa nüüd siin mingile kirjele Piraaja blogis, siis see tema blogikirje oleks näha Sinu trackbackis ja (peamiselt vist isegi) vastupidi – et tema blogis oleks trackbacki all näha, et keegi on kuskil mujal blogis seda kommenteerinud.

  2. fazz Says:

    Trackback on jah see, et sa saad enda logisse teha sissekande ning öelda teisele logile, et vaata, see on nüüd kommentaar sinu jutule (ei tule küll kommentaaride lahtrise vaid eraldi TB lahtrisse). St. kui /referrer/ töötab jumala ja weebilehitsejate armust, siis TB on konkreetne viis viidatavale viitest teada anda.

    P.S. mul on üks sigailus vabaõhu-uisukoht käepärast, aga sel pühapäeval vist sinna ei jõua, eriti kuna ilm kisub vesiseks ja koht muutub seetõttu pisut ohtlikuks. Samas kui kohe külmaks läheb, siis võib seal väga hea olla – vahepeal jää peale kogunenud vesi tasandab konarused.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: