uut on vanast poole vähem

Ei, ma ei tea ikka veel, misasi trackback on. Nüüd ma ehk saaks juba juhendist aru, aga pole viitsinud lugeda. Samuti pole ma endiselt suhelnud oma magistritöö juhendajaga, pole teinud valmis andmemudelit, mida tänaseks vaja oli, pole kirjutanud riskianalüüsi referaati (see oli esimese poolsemestri aine ja tegelikult ta nimi vist ei olnud üldse riskianalüüs), pole … Loe edasi “uut on vanast poole vähem”

Ei, ma ei tea ikka veel, misasi trackback on. Nüüd ma ehk saaks juba juhendist aru, aga pole viitsinud lugeda.

Samuti pole ma endiselt suhelnud oma magistritöö juhendajaga, pole teinud valmis andmemudelit, mida tänaseks vaja oli, pole kirjutanud riskianalüüsi referaati (see oli esimese poolsemestri aine ja tegelikult ta nimi vist ei olnud üldse riskianalüüs), pole ära vahetanud katkist suunatuld (see olemasolev töötab ju), pole viinud sõpru uisutama (aga kuulge. lähme homme, neljapäeval siis?), pole teinud korda lauasahtleid, mis enam kinni ei lähe, pole tükk aega lugenud midagi peale Neil Gaimani, pole saapaid parandusse viinud, pole helkuri jaoks uut haaknõela otsinud, pole järginud oma südant ühelgi neist nii harvadest hetkedest, kui ma tundsin, et äkki ta on ikkagi olemas. Pole andnud ühtegi uusaastalubadust.

2 kommentaari “uut on vanast poole vähem”

  1. Ma pole ise ka kunagi viitsind seda päris lõpuni selgeks teha, aga trackback on mingi süsteem erinevate blogide kirjeid omavahel kokku linkida. Tüüpi, et kui Sa nüüd siin mingile kirjele Piraaja blogis, siis see tema blogikirje oleks näha Sinu trackbackis ja (peamiselt vist isegi) vastupidi – et tema blogis oleks trackbacki all näha, et keegi on kuskil mujal blogis seda kommenteerinud.

  2. Trackback on jah see, et sa saad enda logisse teha sissekande ning öelda teisele logile, et vaata, see on nüüd kommentaar sinu jutule (ei tule küll kommentaaride lahtrise vaid eraldi TB lahtrisse). St. kui /referrer/ töötab jumala ja weebilehitsejate armust, siis TB on konkreetne viis viidatavale viitest teada anda.

    P.S. mul on üks sigailus vabaõhu-uisukoht käepärast, aga sel pühapäeval vist sinna ei jõua, eriti kuna ilm kisub vesiseks ja koht muutub seetõttu pisut ohtlikuks. Samas kui kohe külmaks läheb, siis võib seal väga hea olla – vahepeal jää peale kogunenud vesi tasandab konarused.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: