ja mina tahan aga pole see

Rendile anda elu, heas korras (pole liigselt ära trööbeldatud, aga pole ka asjatult kasutamata jäetud). Lisavarustus: lahedad sõbrad, põnev töö, kena kodu ja kolm kassi, armastav abikaasa ja hulk huvitatud kavalere, peaaegu lõpetatud magistriõpe, viis venda, B-kategooria juhtimisõigus, normi piires kehakaal ja hemoglobiinitase, põhiosas talutav ja mingis osas teenimatult kõrge reputatsioon, piisav sissetulek tagamaks mõistlike … Loe edasi “ja mina tahan aga pole see”

Rendile anda elu, heas korras (pole liigselt ära trööbeldatud, aga pole ka asjatult kasutamata jäetud). Lisavarustus: lahedad sõbrad, põnev töö, kena kodu ja kolm kassi, armastav abikaasa ja hulk huvitatud kavalere, peaaegu lõpetatud magistriõpe, viis venda, B-kategooria juhtimisõigus, normi piires kehakaal ja hemoglobiinitase, põhiosas talutav ja mingis osas teenimatult kõrge reputatsioon, piisav sissetulek tagamaks mõistlike vajaduste rahuldamist, korralik lugemus, meinstriim muusikamaitse.

Ma ei oska sellega praegusel ajal ise suurt midagi pihta hakata lihtsalt.

6 kommentaari “ja mina tahan aga pole see”

 1. Kas sa hinda ka ütled? või et kauaks sa rendile annaks? ja siis et kas vahetada saab? ;-)

  Vahelduseks kõlab sinu elu kah põnevalt.

 2. ma võtaks küll. ainult, et kas selle abikaasaga peab sseda vanainmese asja kah tegema? :) ma jätaks selle vahele. Muu aga võtaks küll.

 3. talvedepreka vastu pakuvad nad igasugu valguslampe muuseas (nagu oleks olemas ka pimelampe).

 4. Tere,

  Sinu viimase aja sissekanded on nukratoonilised. Ma ei tea, miks sa ennast hästi ei tunne, aga tea, et Sa oled inimestele väga vajalik. Näiteks minule, võhivõõrale, on Sinu blog alati üks toredamaid internetilugemisi.

  Nii et – palun, tunne ennast natuke rõõmsamalt :)

 5. Sul on olemas kõik see, mis mul puudub. Armastav abikaasa ja B-kategooria juhtimisõigus välja arvatud. Ilmselt ei ole eriti turgutav ka teadmne, et keegi kade on, lihtsalt uusi väljakutseid oleks vaja?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: