my skin is a dangerous place

Kitarr on siis nüüd olemas. Ennetades vältimatut küsimust “milline?” – sinine:) Akustiline. Western. Aga rohkem ma ei oska öelda kah, sest tootjafirma nime unustasin ma juba ära, mis näitab ilmekalt mu ebaprofessionaalsuse taset:P Okei, Samick (hea, et mul on vennad, kes aitavad mul kitarri osta, õpetavad solfedžot ja peavad mu eest asjade nimesid meeles). Rohkem … Loe edasi “my skin is a dangerous place”

Kitarr on siis nüüd olemas.

Ennetades vältimatut küsimust “milline?” – sinine:) Akustiline. Western. Aga rohkem ma ei oska öelda kah, sest tootjafirma nime unustasin ma juba ära, mis näitab ilmekalt mu ebaprofessionaalsuse taset:P Okei, Samick (hea, et mul on vennad, kes aitavad mul kitarri osta, õpetavad solfedžot ja peavad mu eest asjade nimesid meeles). Rohkem ma tõesti ei tea. Aga ma olen väga rahul:)

Maandamaks riski, et mind hakatakse liiga lahedaks pidama ja keegi peab pärast pettuma, tunnistan üles veel ühe ostu – eelmisel nädalal hankisin endale Vanilla Ninja plaadi ja see meeldib mulle väga.

4 kommentaari “my skin is a dangerous place”

  1. Noh, mis seal ikka, algus on paljutõotav! Lohutuseks võin öelda, et ka see ansambel (Va Nalja Nina) sai kõigepealt plaadi ja hakkas siis usinasti kitarrimängu harjutama.

  2. ai kurat… mina pole barreed ligi 2 aastaga selgeks saanud :D

    aga noh, ma pole väga pingutanud ka selles suunas :/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: