hold me thrill me kiss me kill me

Maarja ja teiste Viru keskuse Kalevi kommipoe sarmika müüja fännide (sh iseenda) kurvastuseks pean teatama, et see poiss suudles täna ühe tüdrukuga sealsamas kommipoes leti taga. Mitte et ma otseselt armukade oleksin, aga siiamaani oli ta suutnud jätta mulje, et ta hoolib kogu maailmas ainult minust:) Mis ilmselt ongi tema tohutu populaarsuse võtmeks. Rohkem selliseid … Loe edasi “hold me thrill me kiss me kill me”

Maarja ja teiste Viru keskuse Kalevi kommipoe sarmika müüja fännide (sh iseenda) kurvastuseks pean teatama, et see poiss suudles täna ühe tüdrukuga sealsamas kommipoes leti taga. Mitte et ma otseselt armukade oleksin, aga siiamaani oli ta suutnud jätta mulje, et ta hoolib kogu maailmas ainult minust:) Mis ilmselt ongi tema tohutu populaarsuse võtmeks. Rohkem selliseid teenindajaid oleks vaja. Ja vähem tsikke neid tööajal segamas:P

Mul on üle mitme aja jälle kodus arvuti olemas, aga ma plaanin hoida ta võimalikult vähekäepärase, lootuses teda siis võimalikult vähe kasutada:) No umbes nagu internetikohvikus – default brauser, vale klaviatuuridraiver, ei mingeid bookmarke ega salvestatud paroole, maili loeme telnetiga või üle webmaili. IEd ja webmessengeri kasutama ma end siiski ei suuda sundida, aga nii kaugele küll ei ole läinud, et MSNi kontaktid normaalseks (loe: äratuntavaks) ümber nimetada.

Suur osa mu tutvusringkonnast peab end kevadeks endaks, ilmneb. Aga kuidas ma kõigil neil kevadetel vahet pean tegema – pagan seda teab… Kui ma peaksin välja mõtlema reklaamlause MSN Plusile, oleks see ilmselt umbes selline, et “MSN Plus – ignorance is bliss!” ja all väiksemalt “You’ll like your friends a lot more if you can’t see their stupid screennames”.

Eilne vihm pani korraks kõik täiesti õigesti lõhnama. Päike sai kuidagi hakkama sellise trikiga, et loojus kõigepealt järve ja siis merre. Ma sõitsin rattaga ja tundsin, et olen elus.

3 kommentaari “hold me thrill me kiss me kill me”

  1. Seal Kalevi poes on nad ka teised üsna hästi välja õpetanud. Ehk küll mitte nii ülevoolavalt sõbralikud, kuid siiski linna parimad teenindajad. Ilma kahtluseta.

  2. Hmm, ja miks pole Sa küll veel kirja pannud oma teenindajate TOP5? Ise pakuks välja 2 nominenti: Stockmanni kassiir Laidi ja Kaubahall-Rimis tumedapäine vene neiu, kelle nimi kahjuks järsku ei meenu. Nemad suudavad minus pea alati tekitada tunde, et nad just minu pärast on täna tööle tuld. Kassiiri puhul on see minu arvates eriti imetlusväärne, sest tavaliselt on mul tunne nagu oleks minagi objekt kassalindil.

  3. see Viru keskuse Kalevi kommipoe poiss laulis mulle ükskord! ;p No täiesti ebaharilik teenindaja. nõustun täitsa “rohkem selliseid!” üleskutsega. ;D

    a see msn-i kontaktide nimede värk.. no mõnele kindlasti meeldib see, et kõik on oma nimega ja kõik on selge, aga minule meeldib see, et inimestel nimed vahetuvad ja on omapärased või tobedad või uute vanade klišeedega.. see on nagu mini-blogimine, tead. vaatad peale ja tead, mis toimub. :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: