because you don’t know what it means to me

Ma käisin tõepoolest Queeni kontserdil. Jaa, kõik ütlesid mulle selle plaani peale, et “mh, mis Queen, see pede on surnud ju!” Esiteks, see sõna on “gei”, mitte “pede”:) Teiseks… Freddie on alati surnud olnud. Ma mõtlen, praktiliselt kogu aja, mis mina Queeni kuulanud ja armastanud olen – sest ega ma nüüd NII vana ka pole. … Loe edasi “because you don’t know what it means to me”

Ma käisin tõepoolest Queeni kontserdil. Jaa, kõik ütlesid mulle selle plaani peale, et “mh, mis Queen, see pede on surnud ju!” Esiteks, see sõna on “gei”, mitte “pede”:) Teiseks… Freddie on alati surnud olnud. Ma mõtlen, praktiliselt kogu aja, mis mina Queeni kuulanud ja armastanud olen – sest ega ma nüüd NII vana ka pole. Nii et ma olen selle faktiga harjunud ja leppinud.

Võibolla see ei olnud see päris Queen. Aga see oli “closest to Queen we could ever see,” ütles Elen – ja close enough. Sõna otseses mõttes. Sest Brian May istus maha meist 5 meetri kaugusele ja laulis “Love of My Life’i” ja sellisest asjast poleks küll osanud unistadagi kõik need aastad. Sõnulseletamatu.

Kõik see, millest ma oskasin unistada, juhtus ka – “Tie Your Mother Down” alustuseks ja “We Will Rock You” pluss “We Are the Champions” lõpetuseks… ja Paul Rodgers oli tõesti hea, aga veel parem oli see, et nad ei lasknud tal liiga palju lauda, vaid said põhiosas ise hakkama. “Bohemian Rhapsodyt” lasti Freddiel endal laulda, videol, see oli ilus.

Mul on olnud üks elu parimaid nädalavahetusi.

8 kommentaari “because you don’t know what it means to me”

 1. Aijaa, BohRhap on vist alati kontserdil mingil määral videolt tulnud? Aga igatahes olen ma kade. Brian on liiga hea. Ja kas bi on gei?

 2. Ah, Garf, sa ei saa üldse aru.

  See, mis ja millisel määral oli “alati”, ei ole üldse võrreldav sellega, mis ja miks oli laupäeval Stockholmis.

  Ja su “kas bi on gei” küsimus on antud kontekstis iginõme.

 3. Aijaa, tegelikult oli see “alati” teema hoopis küsimus ja “kas bi on gei” pigem retooriline.

  Ehk siis minu tegelik küsimus kõlab – mismoodi BR videolt tuli, kas nagu vanasti või teistmoodi?

 4. Ma ei näe su “retoorilise” küsimuse seost teemaga. Kui inimene identifitseerib end geina, siis ta on gei, sõltumata sellest, kui palju suhteid tal elus vastassooga on olnud, ja Freddie, ma usun, pidas ennast mingist hetkest alates geiks.

  Ja Bohemian Rhapsody, jah, tuli teistmoodi kui “alati”. For obvious reasons.

 5. “Freddie on alati surnud olnud”

  Pole ta midagi kogu aeg surnud olnud. Ma mäletan väga hästi seda, kui Freddie Mercury suri 1991. a. sügisel.

 6. Ma mäletan ka seda liigagi hästi. Ja ma mäletan, kuidas siis elu alles algas. Freddie on alati surnud olnud.

  Ja kõik inimesed on sündinud Genuas:)

 7. aga mina saan siia esimesena kirjutada, et mina lugesin selle loo esimest lõiku täna postimees extrast. palju õnne kitty (ja ära unusta honorari küsida :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: