ja kui saatus sind on viind

Tegelikult võib aru saada neist inimestest, kelle meelest sügis on hea ja ilus. Jah, kui seda Tartust vaadata, siis ongi ju! Meil Tallinnas, junõu, on teistsugune. Enamasti. Tartu on üldse armsaks läinud vahelduse mõttes jälle. Ma ikka veel ei tahaks Tartus elada, aga pühapäevaseks jalutuskäiguks ideaalne. Täna leidsin hulga asju, mida ma polnud varem näinud: … Loe edasi “ja kui saatus sind on viind”

Tegelikult võib aru saada neist inimestest, kelle meelest sügis on hea ja ilus. Jah, kui seda Tartust vaadata, siis ongi ju! Meil Tallinnas, junõu, on teistsugune. Enamasti.

Tartu on üldse armsaks läinud vahelduse mõttes jälle. Ma ikka veel ei tahaks Tartus elada, aga pühapäevaseks jalutuskäiguks ideaalne. Täna leidsin hulga asju, mida ma polnud varem näinud:

* uus arvutuskeskus
* kirik arvutuskeskuse kõrval, mis Eleni väitel on seal aastast 1992. Ei usu ikka veel:P (hiljem: jah. Elen mõtles teist kirikut.)
* kivist teetõkete erinevad variandid – ma olin kilpkonni varem näinud, aga ilma londita elevante küll mitte!
* Kalevipoeg (eluaastad 1918-1920???)
* vahvad mänguväljakud Toomel (need olid seal enne ka, aga nad on sinna uusi ja huvitavaid ronimisasju juurde pannud)
* pisikesed lapsed, kes tulevad vastu ja ütlevad “tere”
* uus sild
* lillekujulised päevavarjud Atlantise ees

ja ilmselt sada muud asja. Ärge lööge. Ma tõesti pole jube ammu Tartus lahtiste silmadega käinud:)

One thought on “ja kui saatus sind on viind”

  1. tead, kui ilus. kuigi ma tegelikult elan ju tartus, siis on juhtunud sedasi, et ma ei ole käinud siin praegu palju. hetkel olen. aga sõidan varsti ära. järgmine nädal ma tulen kauemaks. sügis on siin ilus. tallinnas ei saagi olla, sest seal pole kuskil keset majasid nii palju punaseid ja kollaseid puid ja vist ei ole ka palju muid asju, mida sügisel võiks olla.

    ma ka jalutasin siin natuke. ma olen vist palju näinud, aga ikkagi on iga kord uusi asju. ma ei olnud näinud pooli neist, millest sa rääkisid :) tegelikult ju sa võid iga päev jalutamas käia ja sa pole ikka pooli asju näinud, mida sa arvasid, et sa teadsid tegelikult.

    sa kirjutasid, et sa mind natuke juba nagu tunneks. nüüd on minu kord :) ma hakkan nüüd sind tundma õppima. vaatame, kuidas läheb. esimene jutt oli igatahtes super :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: