ja kui homne päev sind kaasa viib

20180810_215620
Jüri Kolk, kogust “Ära mine valguse poole” (2013)

selle luuletuse autor on üks mu mõlemast lugejast. tšau, Jüri!

hakkasin augusti alguses tegema üht eksperimenti, aga ei ole enam väga kindel, millist. tähendab, eksperiment ise seisnes selles, et otsustasin kuu aega iga päev midagi blogisse postitada. aga mida ma sellega saavutada ja tõestada tahtsin, ei mäleta.

võibolla oli see lihtsalt selline väljakutse iseendale: leia iga päev midagi, mida öelda, ja tee see pingutus, et see sõnadesse panna, isegi kui on keeruline? (Sest üsna keeruline on.)

aga võibolla ma tahtsin teada, mis saab, kui puu metsas blogib, aga Facebooki selle kohta teadet ei postita – kas ta teeb siis häält?

10 päeva hiljem võin WordPressi statistika põhjal raporteerida, et ilma lisapromo tegemata satub siia iga postitust lugema tavaliselt 10, parimal päeval 20 inimest.

kas peaksin purskkaevudesse ronima, mis te arvate, mu mõlemad lugejad?

(kuu lõpuni on veel aega ja ega ma pooleli ei jäta. ma pole teile üldse veel ilu- ega arvamusbloginud näiteks!)

9 kommentaari “ja kui homne päev sind kaasa viib”

  1. vähemalt üks su mõlemast lugejast loeb salaja feedlyst, aga seda wordpress ei tea ;)

  2. Kas 20 inimest on vähe? Kui palju peaks neid olema, et mõtete sõnadesse panemine hakkaks ära tasuma?

  3. [salalugeja roomab kivi alt välja:] mul on lihtsalt aadress juba üle seitsme aasta peas ja umbes kord kuus käin vaatamas, kas on midagi ilmunud. nüüd hakkan küll tihedamini käima, tore!

  4. Halloo, siin veel üks kahest lugejast. Kaur kunagi soovitas (saatis lingi?) ja väga aitäh raamatusoovituste ja reisiideede eest. Nüüd nägin linki View all my reviews ja klõpsasin uudishimulikult, et veel raamatuarvustusi – jee. Aga ütleb, et riiul on privaatne ja blogilugemine ei tundu nagu piisava ettekäändena, et hakata ennast küberruumis sõbraks pressima, nii et paluks siia rohkem raamatuarvustusi jah :)

    1. ma ei oska seda riiulit kuidagi vähemprivaatseks ka teha (poovisin tegelt mingeid linnukesi laduda, ma ei tea, kas miski muutus), sõbrakutsed võtan kõik vastu:) aga ma püüan jah siia ka jagada ikka jõudumööda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: