hajde plavi moj safiru

Tänased pealkirjahitid: ”Linna turismimagnet roostetab” ja ”Juhtimispähklid oravaparteis”. Oh neid Päevalehe ja Delfi metafoorimeistreid. Neile, kes ei viitsi lehest lugeda, teadmiseks – linna all mõeldakse Tallinnat, turismimagneti all vanu varjendeid ja roostetamise all seda, et need on ära lagastatud. Juhtimispähklid on seotud hr. Kallase siirdumisega uutele väljakutsetele ja oravaparteid teate isegi. Kiire research magnetite teemal … Loe edasi “hajde plavi moj safiru”

Tänased pealkirjahitid: ”Linna turismimagnet roostetab” ja ”Juhtimispähklid oravaparteis”. Oh neid Päevalehe ja Delfi metafoorimeistreid.

Neile, kes ei viitsi lehest lugeda, teadmiseks – linna all mõeldakse Tallinnat, turismimagneti all vanu varjendeid ja roostetamise all seda, et need on ära lagastatud. Juhtimispähklid on seotud hr. Kallase siirdumisega uutele väljakutsetele ja oravaparteid teate isegi.

Kiire research magnetite teemal näitas, et on püsimagneteid, mis saavad roostetada, ja on selliseid, mis ei roosteta, kuna ongi materjali poolest juba oksiidid. Tänud Tõnule ja Wikipediale.

One thought on “hajde plavi moj safiru”

  1. Äripäevamatemaatika: Pealkiri teatab, et Taani riskifond peab kuuendiku projektide läbikukkumist normaalseks.

    Artikli esimene lõik täpsustab asja: riskifondi kümnest projektist kuus kukuvad läbi, kaks teenivad raha tagasi, ühest saab hea tulu ja viimasest vapustav rahamasin.

    Kujutan ette, kuidas ajakirjanik Sirje Rank Äripäevas tööintervjuul käis. Öeldakse talle, pakume teile vat nii palju põhipalka, lisaks preemiat iga avaldatud artikli eest üks kolmandik palgast. Sirje Rank kauplema: kolmandik on vähe, tahan kuuendikku.

    Võetigi kohe tööle.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s