lihtsalt vaid teab ta et peab ta miks peab ta ei tea ta

Telekavaatajad kõik nagunii on juba näinud seda Honda reklaami, millest Päevalehes kirjutatakse. Või siis mitte, ma üldse ei saa enam aru, mis reklaame näidatakse praegu, mida on näidatud varem ja mis on üldse ainult mingid legendid rahva mälus. No igatahes mina otsisin reklaami Honda veebist üles ja minu meelest oli jube lahe.

Enda Hondaga käisin ülevaatust tegemas eile. Jälle uus kogemus elus. Ma olen ju kogu aeg rääkinud, et igas päevas peaks olema midagi sellist, mida kunagi varem pole olnud… Mul on viimasel ajal kogu aeg just nii ja ma olen rahul.

Ülevaatuse mehed olid hoopis teistsugused kui teeninduse mehed. Teeninduses olid noored tunkedes kutid, kes said kohe aru, et ma ei saa millestki aru, ja tegid asjad ilma mölisemata ära. Aga ainult need asjad, millega ma ise tõepoolest hakkama poleks saanud. Estakaadi pealt alla pidin ikka ise tagurdama näiteks (mitte et see lihtne oleks olnud). Ülevaatuses olid kitlites vanamehed, kes alguses minuga kärkisid, siis said aru, et ma ei saa millestki aru, ja siis hakkasid nännutama ja tegid kõik viimseni minu eest ära. Kuni kõigi paberite rahakotisuuruseks kokkuvoltimiseni.

Ma saan selle autoasjaga veel paar nädalat ilmselt aktiivselt värskeid elamusi hankida. Kui rutiiniks kätte ära läheb, siis hakkan õmblema. Ma juba ostsin endale õmblemise õpiku, IV-IX klassi oma muidugi (Saara käsitööõpikute sari ruulib täiega, ausalt). Kõigepealt õmblen nuku, sest selle koha peal jäi mu õmblejakarjäär 6. klassis pooleli. Siis õmblen fliisist mütsi ja siis lihtsad püksid ja dressipluusi. Aga särkpluusiga ma isegi ei looda hakkama saada.

Advertisements

Üks vastus to “lihtsalt vaid teab ta et peab ta miks peab ta ei tea ta”

  1. kalkar Says:

    mulle meeldis Müstiliste Jooksjate versioon ka: http://www.the118118experience.co.uk/

    (seal peab natuke ootama ja siis on ENTER ja siis esimene video.)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: