spi kochanie spi

Kuulge, need tankistid olid täitsa lahedad ju. Ehkki ma ei saa nõustuda nendega, kelle meelest Janek oli väga ilus. Ükski tankist polnud eriti ilus. Ja Liidake oli täbar tsikk igatahes! Aga tank ja koer olid okei. Natuke oli nagu “Nimed marmortahvlil”. Peaks mõni õhtu minema ja veel mõne osa vaatama, kahekaupa näidatakse. Orienteerumishooaja avasin ka … Loe edasi “spi kochanie spi”

Kuulge, need tankistid olid täitsa lahedad ju. Ehkki ma ei saa nõustuda nendega, kelle meelest Janek oli väga ilus. Ükski tankist polnud eriti ilus. Ja Liidake oli täbar tsikk igatahes! Aga tank ja koer olid okei.

Natuke oli nagu “Nimed marmortahvlil”. Peaks mõni õhtu minema ja veel mõne osa vaatama, kahekaupa näidatakse.

Orienteerumishooaja avasin ka täna, Orioni teisipäevakuga. Märg oli! Ja ma eksisin ära, no niivõrd, kui Nõmme metsas üldse eksida saab… sattusin millegipärast alustuseks seitsmendasse punkti ja alles siis ülejäänutesse. Joosta mulle anyway eriti ei meeldi… Sellest hoolimata pakkus üritus mulle suurt rahuldust. Sport on ikka müstiline asi:P

Samas olid mul täna õhtuks närvid nii läbi, et muu peale paduvihmas loetamatu kaardiga Glehni lossi treppidest üles-alla silkamise polekski saanud aidata. Mehed.

4 kommentaari “spi kochanie spi”

  1. Muide, Neljast tankistist ja koerast on olemas ka eestikeelne raamat. Igati asine lugemismaterjal.

    Lidiast ilusam oli seriaalis aga Marusja. Teda näidetakse vist mõnes muus seerias.

  2. Mina ka enam ei mõista, mida ma selles Janekis lapsena leidsin. No tõesti kohe! Lapsena tundus see seriaal ikka oluliselt põnevam ja toredam ka. Aga tsiteerides klassikuid: eks ma olen vana ka juba :)

  3. Hmmm..mina vaatasin ühte seeriat uute osade seeriast mingi kaks-kolm aastat tagasi ORTV-st ja sellest jäi küll mulje, et seal on mingeid hetki, mida lapsepõlves hinnata ei osanud, aga samas nüüd muigega vaatad. Aga erinevad arvamused tekitavad tõe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: