kui ühes voodis juhuslikult näeme ei oska öelda kellel tegelikult veab

Täna me käisime muuhulgas Plitvice rahvuspargis, mida Fazz kord tabavalt kirjeldas sõnadega “selline suht ära klanitud siniste kosekeste maa”. Oligi umbes nii, ainult et minu meelest olid need kosekesed rohelised:) No kena tegelikult, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid sellest, kuidas ma ööl enne rahvusparki minekut nägin unes selle pargi karusid. Neid oli … Loe edasi “kui ühes voodis juhuslikult näeme ei oska öelda kellel tegelikult veab”

Täna me käisime muuhulgas Plitvice rahvuspargis, mida Fazz kord tabavalt kirjeldas sõnadega “selline suht ära klanitud siniste kosekeste maa”. Oligi umbes nii, ainult et minu meelest olid need kosekesed rohelised:) No kena tegelikult, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid sellest, kuidas ma ööl enne rahvusparki minekut nägin unes selle pargi karusid. Neid oli (unenäos siis, mitte päriselt) kaht sorti – jääkarud ja tavalised, pruunid karud – ja kolme suurust. Kõige pisemad olid mini, keskmised vist regular ja ma ei mäleta, mismoodi neid suuri kutsuti. Maxi vist. Igatahes unenägu lõppes sellega, et mini-suuruses jääkaru ja maksi-suuruses pruunkaru panid ninad omavahel kokku. Väga ere unenägu oli. Hommikul selgus, et selle rahvuspargi sümboliks ongi karu.

Muude asjade kõrvalt veedan aega riidepoodides, otsides kleiti, millega kõlbaks nii pulma minna kui pärast elus muidu käia. See meenutab Polaarkaru mullusuviseid samasisulisi otsnguid, mis mäletatavasti resulteerusid kleidis “rabi tütar sõidab Surnumere äärde suvitama” vms. Minu senine rekord on “mängin ka tegelikult Grease’is, lähen kohe lavale tagasi”. Jah, et see on nagu kõige parem, mis ma senini leidnud olen:)

2 kommentaari “kui ühes voodis juhuslikult näeme ei oska öelda kellel tegelikult veab”

  1. Ma kahlan praegu Tartu riidepoodides unistusega leida kostüüm laupäevaseks ristiema-olemiseks, pühapäevaseks leeriks ja edaspidi võiks kah kõlvata. Folgil näiteks :)

  2. võibolla oligi roheline. vahet ei ole ju. ma ei teinud seal isegi ühtegi pilti, mille pealt praegu kontrollida saaks. :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s