when did she get to be a beauty when did he get to be so tall

Eri Klas oli minuga samal lennul ja mul oli kogu aeg tunne, et ma peaksin talle tere ütlema. Kuidas ma siis ei ütle tere dirigendile, kelle käe all ma laulnud olen? Samas, kuidas ma öelnud oleks? “”Tere, ma laulsin ühendkooris””? Võibolla koguni “”ma olen teie talendi suur austaja””?:P Tunne oli sama, nagu põhikooli ja keskkooli vahel suvel, kui ma bensiini müüsin ja Lennart Jõela seda ostmas käis. Lennart Jõela oli 1990. aasta laulupeol lastekooride hulgas kõige popim dirigent.

Õhtulehe kaanel oli Marko Matvere, kes oli juuksed lühikeseks lõiganud ja seeläbi talutava välimuse saavutanud. Mitte et ta nüüd ilus oleks, aga vähemalt pole enam hirmus:P (andke andeks, aga ma pole kunagi aru saanud, kust otsast see mees ilus on. Andekas kindlasti ja seksikas vist ka, aga mitte ilus.) Üldse, viimasel ajal on nii mitmed tuttavad mehed oma pikad juuksed maha lõiganud ja see on teinud nad veel palju kenamaks, kui nad enne olid, kusjuures nad olid ju ennegi väga kenad. Ja ma tean veel mõnesid, kellele see ära kuluks, aga ma ei lähe neile seda ütlema, sest ma kahtlustan, et pikad juuksed on mingi oluline arenguetapp, ee, meheks saamisel:) Neid lõigatakse üsna ilmselt siis, kui õige aeg käes, või natuke hiljem… kõrvalttorkimine ei saa head teha.

Samas ei poolda ma kohe päris kindlasti mõõdutundetut nudimist. Sellega on mingi selline nipp ka, et pikkadest juustest annab lõigata väga palju parema lühikese soengu kui lühikestest kasvatada. Pikema:P

5 kommentaari “when did she get to be a beauty when did he get to be so tall”

 1. Khm, see viimase lõigu esimene lause oli nüüd mingi vihje, jah? ;-) Tead, selle asja kohta kehtib seesama etapijutt. :-)

 2. Näe, olen proovinud seda, teist ja kolmandat soengut, pahatihti üsna lühikese aja vältel, aga soengu alla sellest midagi ikka ei tekkinud.

  Arvasin siis, et lasen sel kõigel pisut settida.

  Ma mõtlesin (ehk pisut liiga palju) su metamorfoosile entusiastlikust ja pisut hulljulgest hääletajast. Äkki ronis hoopis see kogu aeg peidus olnud Mina sealt välja, kuhu mässumeelne Olen Endast Üle ta surunud oli?

 3. Mm. Sa ei usu, et inimene tegelikult ka muutuda võib? Ma usun. Ja, noh, tunne on küll selline, et see eelmine oli Mina ja see praegune olen ka Mina, aga Minus on ühtteist muutunud, mingid soovid on täidetud, mingid ihad rahuldatud, uued asemele tulnud. Normaalne vist tegelikult.

  Madli-Maria (vt link paremal) kirjutab viimatises päevikusissekandes pikalt ja armsalt sellest, kes/mis ta on olla tahtnud. Enamust neist asjadest ta praegu ei ole, aga õnnelikumat inimest kui tema ma vist ei tea ka. Kuigi ma ise olen ka top10s sees:)

 4. Sa pole mind ammu näinud..

  ja ma olen vist selles etapis..

  igatahes kasvatan juukseid esimest korda elus

  Igatahes see periood, kus nad enam ei ole lühikesed, aga samas ei anna seda “pikka” mõõtu veel välja on päris jube..peab vist neid jälle nudima minema

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: