me pappi ei saagi a kas on vajagi

Te, eksju, mõtlete ka iga kord raamatupoes, et mille pagana pärast peavad raamatud nii kallid olema ja et see on alatu ja ebaõiglane ja et keegi peaks selle vastu midagi ette võtma. Ja et oh, kus ostaks raamatuid, kui nad ainult odavamad oleks. Vat ma sain täna aru, et selles asi ongi. Kui raamatud oleksid odavad, siis me upuksime nende sisse, sest me ei raatsiks neid ostmata jätta.

Käisin selles secondhandis, kus müüakse põhiliselt riideid, aga aknalauad on täis viiekrooniseid raamatuid, põhiliselt ingliskeelseid paperbacke. Kuna ma olen otsusekindel ja hea enesevalitsemisega noor daam, siis ostsin ma ainult neli raamatut (noh, plaanis polnud tegelikult ühtegi osta). Vähemalt ühega neist on mul küll kindel plaan ta pärast läbilugemist suurele ringile saata. Loe ja anna sõbra(nna)le edasi. Tegelikult peaks seda tegema päris paljude raamatutega, aga eriti siiski nõmedate eneseabiraamatutega. Hmm, huvitav, kelle kätte on praeguseks jõudnud mu “neidude käekotilektüür”?:)

Ühe sellise raamatu sain ka, mida ma kunagi kellelegi ära ei anna. Vist isegi välja ei saa laenata, sest ma ei usu, et ma enam ilma selleta elada saan:) Pealkiri on “All I Need to Know I Learned From My Cat”. Need I say more? Ma loodan, et ma viitsin sealt aegajalt mõned leheküljed sisse skännida ja teile näidata, kuidas elama peab. Aga kui ma ei peaks viitsima, siis võite niisama mu elu pealt ka vaadata… või kassi võtta, teeb sama välja.

4 kommentaari “me pappi ei saagi a kas on vajagi”

  1. kus see secondhand asub? tahaks ka hirmasti oma raamaturiiulit täiendada :$

    pretty please-please tell me

  2. Juurdeveo tänaval vist. Seal, kus on rongijaam. Tallinn-Väike.

    Nõudepesemine oli jah diip. See oli üks alapunkt peatükist “mida teha, kui su krediitkaarti ei aktsepteerita”:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: