sinu pilk mind sekundiga selili lööb

Ma unustasin oma autoelamusi kokku võttes kõige olulisema täiesti – meie kahekesiolemise hetked, mis, olgem ausad, on täiesti minu üksiolemise hetked, auto ei puutu üldse asjasse:P Need õhtud, kui ma sõidan üksi koju, väljas on pime ja külm ja märg, aga minul on soe, ma kuulan seda muusikat, mida ma tegelikult tahan kuulata ja millest keegi teine ei taha midagi kuulda, ma laulan kaasa või siis ei laula, vaid mõtlen asja üle järele, ma valin sellise tee ja tempo, nagu parajasti mõnusam tundub, ma olen maailma kunn.

Kui homme ka selline ilm on nagu täna, siis rogain küll pigem tapab kui teeb tugevaks:(

3 kommentaari “sinu pilk mind sekundiga selili lööb”

  1. väga vaffa. Jälle väga tuttav lugeda. Ma naudin seda, kui ma üksinda Tln sõidan ja seal linnavahel ringi sõidan. Alati teised plaadid tulevad kindalaekast välja ja leiavad koha makis. Sellised lood, mida teised ka eriti ei kuula. [a la Johnny Cash) =)

  2. personaalkasutusega mootorsõiduk tekitab enamikus inimestes väga kiiresti pöördumatu sõltuvuse, mille üheks ilmekaks väljenduseks on distantsi, mida haigestunu on nõus lihasjõul või ühissõidukis läbima (õigemini, mille mitte-oma-autoga läbimine haigele üldse pähe tuleb), järkjärguline vähenemine isegi kuni paarisaja meetrini, näiteks ei saada enam elukohajärgsesse toidupoodigi, kuhu aasta varem kasvõi toatuhvlites lipati, enam oma kalli plekist haisukasti abita mindud. rõngas pihus on tugevam narkots kui |kirjuta siia kaks-kolm oma lemmikmõnuainet| kokku.

  3. oi, sk, mu kaitseinglike, hoia ikka mul silm peal ja võta midagi ette, kui ma autoga Mõigu poes hakkan käima. esialgu ma seda veel ei tee, aga no ennetavad moraalijutlused on ka alati abiks:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: