please please please let me get what i want

Aga te Firefoxi ja ID-kaarti omavahel suhtlema olete proovinud panna? Ei no ma sain hakkama, aga ärge tulge mulle seletama, et siin ei ole midagi konfida. Huhh, vanas eas pean veel süsteemifailides sorima:P Ja see pole ka aus, et ID-kaardi veebis olev õpetus ei ole täielik ja et tegelikult asja töölesaamiseks tuleb kommentaarides sobrada…

Kui ma juba virisema hakkasin, siis Download Manager ei käitu nii, nagu ta lubab, ja mu MovableType’i kasutajaliideses ei ole Bold, Italic, Underline ja URL nuppe. IE-ga on.

No ikkagi mulle meeldib see rebane, aga miks ta ei võiks siis juba ideaalne olla?:P Ja… miks on alati nii lühike see armumise esimene periood, kus armumisobjekt tundubki täiesti ideaalne?

Advertisements

4 kommentaari to “please please please let me get what i want”

 1. Kaarel Tamm Says:

  ideaalne, väga minu küsimus. Mul ka siin mõned probleemid ikka. Ideaalset asja lihtsalt pole olemas. Kahjuks :(

 2. Teller Says:

  http://happy.net.ut.ee/triad/archives/001129.html FF-i ja ID koha pealt.

  Aga mul on need nupud olemas veidral kombel. Äkki asi selles, et mul MT viimane versioon, sul ilmselt 2.6midagi.

 3. kitty Says:

  Noh, jah, selle sinu lingi taga on teine link, mis on seesama link, mis minu postituse sees:P See, mis aitas, aga ainult poolele teele. Nii ikka ei saa rallit sõita.

  Mul on jah MT ver 2.64. No ärge tulge enam ütlema, et see brauserivahetus valutult läheb, nüüd ma siis pean järgmist asja hakkama uut hankima:) Teate seda kunagi Nõukogude Naises ilmunud poolilukirjanduslikku moraalijuttu Barbie-nukkudest? Kus lapsele oli alguses vaja Barbiet, mis maksis “ainult viis dollarit”, aga lõpuks tuli kulutada sadu dollareid Barbie erinevate riiete, hobide, sõbrannade ja meeste peale?

 4. devil Says:

  See, et kui FireFoxiga midagi veebis puudu on, siis on pigem tegemist IE veaga, mitte FF-i veaga. Ju siis on “hakkajad veebitreialid” kasutanud jälle mingit standardile mittevastavat lahendust.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: