please please please let me get what i want

Aga te Firefoxi ja ID-kaarti omavahel suhtlema olete proovinud panna? Ei no ma sain hakkama, aga ärge tulge mulle seletama, et siin ei ole midagi konfida. Huhh, vanas eas pean veel süsteemifailides sorima:P Ja see pole ka aus, et ID-kaardi veebis olev õpetus ei ole täielik ja et tegelikult asja töölesaamiseks tuleb kommentaarides sobrada… Kui … Loe edasi “please please please let me get what i want”

Aga te Firefoxi ja ID-kaarti omavahel suhtlema olete proovinud panna? Ei no ma sain hakkama, aga ärge tulge mulle seletama, et siin ei ole midagi konfida. Huhh, vanas eas pean veel süsteemifailides sorima:P Ja see pole ka aus, et ID-kaardi veebis olev õpetus ei ole täielik ja et tegelikult asja töölesaamiseks tuleb kommentaarides sobrada…

Kui ma juba virisema hakkasin, siis Download Manager ei käitu nii, nagu ta lubab, ja mu MovableType’i kasutajaliideses ei ole Bold, Italic, Underline ja URL nuppe. IE-ga on.

No ikkagi mulle meeldib see rebane, aga miks ta ei võiks siis juba ideaalne olla?:P Ja… miks on alati nii lühike see armumise esimene periood, kus armumisobjekt tundubki täiesti ideaalne?

4 kommentaari “please please please let me get what i want”

  1. Noh, jah, selle sinu lingi taga on teine link, mis on seesama link, mis minu postituse sees:P See, mis aitas, aga ainult poolele teele. Nii ikka ei saa rallit sõita.

    Mul on jah MT ver 2.64. No ärge tulge enam ütlema, et see brauserivahetus valutult läheb, nüüd ma siis pean järgmist asja hakkama uut hankima:) Teate seda kunagi Nõukogude Naises ilmunud poolilukirjanduslikku moraalijuttu Barbie-nukkudest? Kus lapsele oli alguses vaja Barbiet, mis maksis “ainult viis dollarit”, aga lõpuks tuli kulutada sadu dollareid Barbie erinevate riiete, hobide, sõbrannade ja meeste peale?

  2. See, et kui FireFoxiga midagi veebis puudu on, siis on pigem tegemist IE veaga, mitte FF-i veaga. Ju siis on “hakkajad veebitreialid” kasutanud jälle mingit standardile mittevastavat lahendust.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: