if you’ve got the inclination i’ve got the crime

Ma lugesin just läbi oma bakalaureusetöö – ilmselt esimest korda pärast hetke, mil ma ta lõplikuks väljatrükkimiseks, äraköitmiseks ja esitamiseks kõlblikuks tunnistasin (see omakorda juhtus mais 2002 ja muidugi sõna otseses mõttes pool tundi enne esitamise tähtaega). Aga täitsa hea töö ju! Ja, mis põhiline, sellest on praegu midagi kasu (no ega ma teda suurest … Loe edasi “if you’ve got the inclination i’ve got the crime”

Ma lugesin just läbi oma bakalaureusetöö – ilmselt esimest korda pärast hetke, mil ma ta lõplikuks väljatrükkimiseks, äraköitmiseks ja esitamiseks kõlblikuks tunnistasin (see omakorda juhtus mais 2002 ja muidugi sõna otseses mõttes pool tundi enne esitamise tähtaega). Aga täitsa hea töö ju! Ja, mis põhiline, sellest on praegu midagi kasu (no ega ma teda suurest igavusest lugema hakanud, tööasjus läks tarvis). Te ka oma lõputööde kohta nii öelda saate või?:)

2 kommentaari “if you’ve got the inclination i’ve got the crime”

  1. Ei saa, kahjuks :( Mul oli ühe tegevusvaldkonnale sobivast spetsiifilisest turunduspoliitikast. Tolles ajas vist isegi täitsa asjalik. Tahtsin selles vallas palgatööd ka teha, aga läks teisiti. Ja seda tööd pole isegi mitte alles kusagil. Võib- olla TÜ arhiivides, kui sellised asjad olemas peaks olema.

  2. mul oli väga tore bakatöö! kirjutatud 2000. aastal töö ja pisikese õhetava robikaru kõrvalt. praegu vahel loen ja mõtlen, et noorest pärast olin ma ikka eriliselt särav ja lootustandev :P

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: