liig palju ma lauludes haland

Huvitav, kas oma haigusest blogimine on mingi kaasaegsemat sorti rahvameditsiini võte? Andke teada, kui see kellegi puhul ravitoimet avaldab. Enne ma sellesse ei usu ja ei lasku detailidesse oma vesiste silmade ja valutava pea teemal. Lihtsalt tahaks nentida, et kaheksakümnene Stroh vist ikka ei tapa kõiki pisikuid. (Mis mõte seda siis üldse juua oli?) Loomulikult … Loe edasi “liig palju ma lauludes haland”

Huvitav, kas oma haigusest blogimine on mingi kaasaegsemat sorti rahvameditsiini võte? Andke teada, kui see kellegi puhul ravitoimet avaldab. Enne ma sellesse ei usu ja ei lasku detailidesse oma vesiste silmade ja valutava pea teemal. Lihtsalt tahaks nentida, et kaheksakümnene Stroh vist ikka ei tapa kõiki pisikuid. (Mis mõte seda siis üldse juua oli?)

Loomulikult on kõigil mu abi, seltsi ja mõistmist vaja just täna, kui ma selle kõige jagamiseks üldse võimeline pole. Lähen parem koju teki alla ja olen homme jälle teie.

2 kommentaari “liig palju ma lauludes haland”

  1. Ma proovisin Jägermeistriga, aitas. Ja ohtralt ujumist ka juurde. Järgi jäi ja ära läks. Tegelt ikka Sinupren ning mesi-sibul kah. Vist ikka kirjutamine ka. Sest ma olen terve nüüd. Sa saad ka. Vähemalt seitsme päeva pärast, isegi nädal võib minna.

  2. varesele valu

    harakale haigus

    mustale linnule muu mure

    haigus ära metsa kännu otsa

    meie Kitty saab terrrrrveeks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: