ja muide kus on su tiivad mis meeldisid nii minule

Mu juuksed said tumedaks ja mittepunaseks ja selle peale teatati mulle täna, et ma nägevat nüüd välja nagu naine. Enne olevat pigem tüdruk olnud. No vaatame, milleni see viib.

Reede õhtul, kui ma veel tüdruk olin, väisasin koos teiste tüdrukutega erinevaid meelelahutusüritusi ja -asutusi. Ei oskagi nüüd öelda, milline mulle neist kustumatuima mulje jättis, kas tennisehalliooper (piletihinna ja riietehoiutasu suhe 400/10=40), tõsielusarjabaar (100/5=20) või hotellikeldriklubi (0/0, tegelikult küll hämming/närvikulu=määramatus).

Ooper algas puhvetist, kus vanemad soome härrasmehed paar pitsi hinge alla saanuna laulujoru üles võtsid juba kõvasti enne avamängu (loodetavasti see oli nüüd õige termin). Mulle meeldisid kõige rohkem Egiptuse preestrid, sest nad käitusid kogu kambast ainsatena enamvähem ratsionaalselt… ja mulle meeldib Mati Palmi hääl. Laulupeoproovidest saadik südamelähedane triumfikoor korvas küll kõik selle tennisehallijama täiega, aga järgmine kord ma valin siiski mõne pehmemate toolidega ooperi, kus lava enamvähem nägemisulatusse jääks.

Tõsielusarjategelasi ja -tegevuskohta olnuks kindlasti vahvam vaadata, kui enne sarja ennast ka vaadanud oleks. Nüüd oli baar nagu baar ikka… Märksa rohkem elevust tekitas mingil hetkel laekunud sünnipäevaseltskond, kelle hulgas võis tuvastada ühe tuntud blogija ja ühe vähemtuntud, aga see-eest rohkempurjus blogija;)

Hotellikeldriklubis ei juhtunud mitte midagi huvitavat peale selle, et mitte midagi ei juhtunud, kuigi mulle oli ennustatud ründavaid meestehorde ja mida kõike. Aga no mu naiselikkus polnud tolleks hetkeks ju veel tärganud ka:P Ainus võõras mees, kes tol õhtul minuga suhtles, oli hotelli turvamees, kes ei lasknud mul rahulikult hotelli ees taksot oodates raamatut lugeda, vaid tuli kurtma, et tal on külm. Eks me siis arutasime sõbralikult, kas ta peaks mütsi pähe panema või hakkab ta sellega liiga kole välja nägema. Tema seisukoht (see viimane) jäi peale. Vahetuse lõpuni oli veel viis tundi.

Advertisements

7 kommentaari to “ja muide kus on su tiivad mis meeldisid nii minule”

 1. past Says:

  Oi, seal Riffis oli blogijaid ikka päris palju. Kes neist see rohkempurjus oli? :)

 2. kitty Says:

  ma ei saa öelda, äkki ta ei taha, et kõik teaks… tunnistab ise üles ehk siinkohal?:)

 3. Vlads Says:

  Millest selline pealkiri?

 4. kitty Says:

  elust, elust enesest ikka…

 5. devil Says:

  Äkki olin mina? :)

 6. kitty Says:

  näe, tunnistaski üles. inimesi tuleb usaldada:)

 7. devil Says:

  Õnneks on nii, et kuna ma ise seda vahejuhtumit ei mäleta, siis pole olnud ;)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: