maybe i didn’t hold you all these lonely lonely nights

Idee osa Statoili tanklaid ööseks kinni panna ei meeldi mulle. See läheb vastuollu minu maailmapildiga, kus Statoil on Alati Avatud (ainus väljend eesti keeles, kus ma igasuguseid reegleid rikkuvat läbivat suurtähte aktsepteerin).

Mitte et ma tegelikult kunagi öösiti Statoilis käiksin. Aga nii põhimõtteliselt.

Ja no mitte et mul kodu lähedal mingit statoilipuudust oleks, mõne neist kolmest seeal viadukti juures nad ikka lahti jätavad. Aga nii põhimõtteliselt.

Tookord ammu, kui me P-ga Nordkappi hääletasime – see oli tegelikult ainult kolm suve tagasi, aga tundub, nagu oleks olnud eelmises elus – tegin ma hulga selliseid fotosid, mille ma plaanisin koondada eraldi albumisse pealkirjaga “Middle of Nowhere”. Aukohal selles albumis oleks olnud pilt maailma viimasest Statoilist.

Selle albumi peaks tagantjärele ikkagi valmis tegema.

2 kommentaari “maybe i didn’t hold you all these lonely lonely nights”

  1. Selle jaoks ongi automaattanklad välja mõeldud. Ma ei saa üldse õigupoolest aru, mis Statiol öösiti McDonaldsi turunišši täidab, selle asemel et panna masinad bensiini müüma (või noh tegelikult ma natuke tean, miks, aga ma ei saa sellest rääkida ;-) ). Tõsi, mul puudub ka tugev emotsionaalne side bensujaamadega, kui just Kaunase mäe oma välja arvata. :-)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: