mul on meeles see tuul ja rohkem veel

Veel reede ennelõunal oli mul üsna kindel plaan minna varakult ja rahulikult Tartusse, et laupäevahommikuseks matkastardiks korralikult valmis olla. Aga siis tuli üks telefonikõne, siis oli neli naist, mõned veinid ja tundide kaupa klatšši… ja lõpuks läks nii, nagu alati – jõudsin Tartusse varahommikuse bussiga pool tundi enne starti, und olin saanud summaarselt nelja tunni jagu, pool vajalikust matkavarustusest oli maha ununenud ja… nojah, nagu alati, nagu juba öeldud. Ma ei saa aru, mis värk sellega on, et kui väga ma ka ei püüaks ja kui hingest Tartut ei armastaks, ikka piirdub 90% minu sealkäikudest marsruudiga bussijaam-McDonald’s-Statoil-Vanemuise alumine parkla – sest Tartusse sõidan ma enamasti selleks, et sealt sõita sinna, kust järjekordne matk algab. Ikka jõuan ma starti neli minutit liiga hilja, Statoili kohvitops käes ja osa kohvi maha loksumas. Ikka valutab pea, kuni lõpuks metsa jõutakse. Ikka nad naeravad mu üle, ehkki ise on nad samasugused:P (siinkohal tahaks tervitada c4 Tallinna divisjoni – ja üldse, kuidas teie sellega toime tulete, et elate Tallinnas, aga elu on Tartus?)

Sellepärast ma arvan ikka veel, et vaja on Tartusse kodu. Kõige vastu see muidugi ei aitaks, aga Fish Maci ja kella seitsmese Tallinn-Tartu bussi vastu vast ikka? Ja… ma olen Tartus kuidagi kenam inimene, tundub mulle vahel.

Advertisements

5 kommentaari to “mul on meeles see tuul ja rohkem veel”

 1. kapten Corelli bändžo Says:

  . o ( Taar-tuu, *plõnn, plong* )

  Kui Sa seal jalgsi käiksid, ehk näeksid rohkem..?

 2. kitty Says:

  a mis sa arvasid, et võtan takso ja sõidan sellega bussijaama ja vanemuise vahet?:P

 3. kapten Corelli bändžo Says:

  hehehe, irw. Ma ei tulnud selle pealegi, et Stat-õlli ilma autota ka lastakse. Oeh..

 4. kitty Says:

  ei no tõepoolest, iga blogija unelmate kommenteerija – peale selle, et ta anonüümne on, ta ei loe kohe ÜLDSE seda sissekannet, mida kommenteerib…:P

 5. Raivo Says:

  Sul on endiselt Tartus nii mõnedki staažikad tuttavad, kelle telefoninumber sul samuti olemas on ning kelle suhtes sul on head karmat liitrite viisi.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: