hand in hand we stand all across the land

Pärast rohkem kui pooleteiseaastast töötamist audiitorfirmas nägin ma täna esimest korda meessoost raamatupidajat. Naissoost IT-spetsialiste (väikeste mööndustega) olen põhimõtteliselt ka kohanud, nii et alustame järgmist taset – leida meessoost pearaamatupidaja ja naissoost IT-juht. Mission impossible? Neid mööndusi naisitikate osas võin ma vajadusel veidi lähemalt ka selgitada. Aga seda, miks mul täna Seouli olümpia tunnuslaul kummitab, … Loe edasi “hand in hand we stand all across the land”

Pärast rohkem kui pooleteiseaastast töötamist audiitorfirmas nägin ma täna esimest korda meessoost raamatupidajat.

Naissoost IT-spetsialiste (väikeste mööndustega) olen põhimõtteliselt ka kohanud, nii et alustame järgmist taset – leida meessoost pearaamatupidaja ja naissoost IT-juht. Mission impossible?

Neid mööndusi naisitikate osas võin ma vajadusel veidi lähemalt ka selgitada. Aga seda, miks mul täna Seouli olümpia tunnuslaul kummitab, ma selgitada ei oska:)

7 kommentaari “hand in hand we stand all across the land”

  1. pole olemas, viis minutit pärast Pirjo kommentaari lugemist sain maili, et ma lähen nimetatud naissoost IT-juhiga kohtuma!:)

    sihuke päev.

  2. roger, ja mis kategooriasse mina siis kuulusin?:P aga tegelikult kui mina itinaiste kategoorias oleks, siis said tookord t2ie eest – pearaamat oli 20ndates ungarlasest noormees:P

  3. ohpagan, nonsie, sinu ma unustasin ära! vana pea ei pea enam ka kõiki asju kinni, peaks vähem lahmima hakkama…:)

  4. ärge pange IT-spetsialiste (käibivad ka terminid “itimees”, “neeger”, “tehnik” jpm.) kergekäeliselt samasse patta IT-juhtidega — viimane on hierarhiliselt aste kõrgemal asuv administratiivsemaiguline positsioon, mille funktsioonide hulka kuulub kõikvõimalik paberimäärimine, pläraajamine ja muul viisil “juhtimine” ning vahetu kokkupuude reaalse “iti” köögipoolega ei pruugi olla kohustuslik.

    IT-spetsialisti jaoks võib IT-juhi koht olla karjäärivõimalus ja/või ka ebakompetentsustasand.

    väikeses, kuid kõrge enesehinnanguga organisatsioonis muidugi võivad tõesti olla mõisted vähe hägustunud ning tegelikult tavalise itimehe rolli täitev kuli saada uhkesti Juhiks sildistatud (või siis vastupidi, lipsustatud/kontstel Juht peab isiklikult kimama näiteks printerile tahma hankima).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: