step out of your echo chamber… before it is too late

Nõme on see, et ma tahan arhiivi teistsuguseks teha, aga sellest ei tule midagi välja. Ma ei ole kindel, kas olen mina loll või on MovableType loll. Ilmselt on nii, nagu ikka – mina kahtlustan viimast ja õige on esimene:P Jah. Aga selle (emba-kumba siis) tõttu jääb arhiiv nõmedaks. Tegelikult tahaks mõleda mingeid suuri ja … Loe edasi “step out of your echo chamber… before it is too late”

Nõme on see, et ma tahan arhiivi teistsuguseks teha, aga sellest ei tule midagi välja. Ma ei ole kindel, kas olen mina loll või on MovableType loll. Ilmselt on nii, nagu ikka – mina kahtlustan viimast ja õige on esimene:P

Jah. Aga selle (emba-kumba siis) tõttu jääb arhiiv nõmedaks.

Tegelikult tahaks mõleda mingeid suuri ja ilusaid mõteid, aga nende jaoks pole peas ruumi. Kas saaks palun teha nii, et kui ma kontorist ära tulen, siis ma jätan oma tööarvuti ja tööteekruusi kõrvale ka oma tööpea ja panen kodupea õlgadele ja saan edasi mõelda hommikul poolelijäänud kodumõtteid? Peaks muidugi leiduma mingi sünkroniseerimisvõimalus. Aga ma sünkroniseeriks väga valikuliselt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s