iial ei muutu võõraks me

Ma ei soovitaks kellelgi Van Helsingit vaatama minna, vähemalt mitte kaine peaga. Aga kui leidub keegi, keda mu soovitused ei huvita või kes lihtsalt on juba jõudnud vaadata, siis võiks ta mulle ära seletada, millesse see tsikk seal lõpuks suri. Minu pakkumine on endiselt, et tal oli lapsest saadik nõrk süda; Alvar arvas, et pimesool … Loe edasi “iial ei muutu võõraks me”

Ma ei soovitaks kellelgi Van Helsingit vaatama minna, vähemalt mitte kaine peaga. Aga kui leidub keegi, keda mu soovitused ei huvita või kes lihtsalt on juba jõudnud vaadata, siis võiks ta mulle ära seletada, millesse see tsikk seal lõpuks suri. Minu pakkumine on endiselt, et tal oli lapsest saadik nõrk süda; Alvar arvas, et pimesool lõhkes, ja Susi, et vitamiinipuudusesse. Mis see õige variant on?

Hullem probleem on hoopis see, et hiline kinoskäik pluss filmi talumiseks vajaliku alkoholikoguse tarbimine on mu unerežiimi paigast ajanud. Eurovisioonivaatajat minust nüüd nagu polegi.

2 kommentaari “iial ei muutu võõraks me”

  1. vaata ette, tüdruk, alkoholireklaam pidavat moodsatel aegadel üsnagi out olema — teisalt, näiteks mina oleksin kainenagi teadnud ennast tollest asjast kaugemale hoida, nii et võta nüüd kinni.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: