Tehnikaülikool suudab mind jätkuvalt üllatada.

Tehnikaülikool suudab mind jätkuvalt üllatada. Mida harvemini ma sinna satun, seda rohkem üllatusi korraga. TTÜ raamatukogu on üle läinud elektroonilisele laenutussüsteemile. Mul tuli liigutuspisar silma, ausalt! Kuigi see pisar kuivas suht kiirelt ära, kui mulle mu uut lugejapiletit hakati vormistama… see käis nii, et võeti üks ühelt poolt valge ja teiselt poolt mingi TTÜ disainiga … Loe edasi “Tehnikaülikool suudab mind jätkuvalt üllatada.”

Tehnikaülikool suudab mind jätkuvalt üllatada. Mida harvemini ma sinna satun, seda rohkem üllatusi korraga.

TTÜ raamatukogu on üle läinud elektroonilisele laenutussüsteemile. Mul tuli liigutuspisar silma, ausalt! Kuigi see pisar kuivas suht kiirelt ära, kui mulle mu uut lugejapiletit hakati vormistama… see käis nii, et võeti üks ühelt poolt valge ja teiselt poolt mingi TTÜ disainiga plastikkaart, kleebiti sinna üks vöötkoodiga kleepekas, siis kleebiti minu pilt, siis kirjutati mingi pastakaga käsitsi mu nimi (koleda käekirjaga) ja siis kleebiti kilega üle. ??? Aga noh. Minu pärast joonistagu nad see pilet või vesivärvidega, igatahes ei pea ma enam mingeid paberilipikuid täitma sisenedes ja väljudes. Which is a good thing.

Siis täheldasin ma TTÜ 85. aastapäeva üritusi tutvustavaid materjale lugedes, et peale “inseneri” on veel üht väljasurnud sõna selle kooli seinte vahel edukalt tehistingimustes elus hoitud. Teisipäeval, 16. septembril kell 18.00 toimub TTÜ taidlejate kontsert Estonia kontsertsaalis. Muide, see tuleb vist isegi lahe kontsert. Sest et mina ju ka taidlen seal.

Kõige parema pärli jäädvustamiseks oleks ma endale (esimest ja ehk ka viimast korda elus) pilti tegevat telefoni soovinud, et see siis viivitamatult kõigile tuttavatele laiali saata ja siia ka üles panna. Lihtsalt üks selliste kirjadega uks TTÜs:

AVATUD ÜLIKOOL
Avatud 10.00-14.00

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s